fbpx

Новини

SMART і Google на новому рівні

Покращена інтеграція з сервісами G Suite і віртуальним диском Google Drive - в актуальній версії платформи Learning Suite Online

Разом з останніми оновленнями користувачі SMART Learning Suite Online отримали доступ відразу до декількох цікавим інструментів і можливостям, безпосередньо пов'язаними з сервісами від компанії Google . Зокрема, вже зараз вчителі можуть самостійно встановлювати обрані програми і швидко перемикатися між різними програмами, не перериваючи звичний робочий процес. На практиці це означає, що весь необхідний контент завжди буде під рукою незалежно від того, на якій платформі спочатку створювався урок.

Так, в останньому оновленні була реалізована можливість самостійного підключення до Google Drive . Якщо раніше прив'язка облікового запису SLS Online до облікового запису диска вимагала участі системного адміністратора, то тепер для цієї процедури досить і прав звичайного користувача - досить знайти і встановити відповідне розширення через Google Workspace Marketplace. У той же час, користувач з правами адміністратора в будь-який момент зможе видалити зайві додатки, якщо з якихось причин викладачеві не вдасться зробити це вручну.

sls_and_g_suite.png 

Після установки програми будь-який урок, створений на сайті suite.smarttech.com, буде автоматично доданий в папку SMART Learning Suite на Google Диску викладача. Іншими словами, вчителям більше не потрібно запам'ятати, в якому сервісі зберігаються ті чи інші матеріали: отримати доступ до всіх створеним раніше уроків тепер можна як за допомогою Learning Suite Online, так і в хмарному сховищі Google. А при створенні нових проектів система запропонує переглянути недавній контент і використані раніше налаштування управління класом. 

Для тих, хто вже встиг пов'язати ці дві платформи, передбачений швидкий перехід від SMART Learning Suite до Google Drive за допомогою кнопки «Відвідати мій диск». Як бачите, все дуже просто і зручно. Якщо вам все-таки буде потрібна допомога в оновленні програмних сервісів SMART або будь-яка інша консультація по продуктам фірмової лінійки, звертайтеся до нашіх експертів - ми завжди на зв'язку!

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи