fbpx

Новини

SMART - для користувачів!

Нові мови підтримки і найактуальніша версія керівництва українською мовою - сервіс SMART Admin Portal пропонує користувачам ще більше можливостей

Компанія SMART представила нову версію веб-платформи Admin Portal : оновлення спрощує доступ до корисних ресурсів для користувачів, а також реалізує нові мови підтримки. Ключові зміни на цей раз торкнулися розділу з документацією - тут з'явилося меню, що випадає, в якому представлені керівництва користувача тридцятьма мовами.

Більш того, в цей розділ за замовчуванням завантажується остання версія керівництва - якщо ви завантажили її звідси, знайте: ви гарантовано отримуєте доступ до найактуальнішої інформації. Завантажити документацію українською мовою в форматі PDF також можна за прямим посиланням - збережіть її в закладах і вивчіть на дозвіллі (там багато корисного).

Снимок.JPG 

Керівництво поділено на сім ключових розділів : від управління підписками і методів усунення можливих несправностей до загальних рекомендацій для користувачів і блоку з часто вживаними питаннями. Весь матеріал подається максимально просто і схематично - як і має бути в керівництві! 

Нагадаємо, що отримати повну інформацію про актуальні можливості сервісу завжди можна в розділі «Що нового» на офіційній сторінці підтримки Admin Portal. Інший варіант - звернутися за допомогою до фахівців ГК СМАРТ.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи