fbpx

Новини

Роботи і творчість

Розвиваємо творче начало, логічне мислення та любов до мистецтв за допомогою освітніх комплектів Matatalab

Коли мова заходить про сучасне навчання, ми все частіше уявляємо собі інтерактивні технології, програмування та логічні ігри. Все це здорово, однак про творче начало забувати теж не слід: врешті-решт, багата уява і вміння мислити нестандартно - речі навіть більш важливі, ніж сухі основи математики.

Набори Matatalab - унікальний інструмент, який дозволяє одночасно розвивати все вищеперелічене. На перший погляд може здатися, що роботи і творчість ніяк не пов'язані один з одним, але в цьому і принадність «Матата»: за допомогою програмованого бота захоплений викладач може відкрити перед дитиною цілий світ, повний дивних відкриттів . І досліджувати цей світ дитина зможе так, як йому захочеться.

Matatalab1

Тут є і зворотний зв'язок. Діти, яких спочатку не дуже цікавлять точні науки і інженерний підхід, поступово втягуються в цю гру - досить розбавити складання алгоритмів і рішення логічних загадок  свободою дій і іншими творчими елементами . Одних «чіпляє» можливість провести робота за своїм власним маршрутом, інших - змайструвати для нього новий імідж або придумати його передісторію.

Так чи інакше, разом з Matatalab діти не просто вчаться азам програмування, а й стають режисерами свойого власного ігрового всесвіту . Все потрібне вже під рукою: в набір входять брошурки з прикладами готових завдань і квестів, які допоможуть розібратися з основами і розкажуть, на що здатний симпатичний комплектний робот. Обійтися без власних сценаріїв можна, але саме з творчим підходом комплекти працюють особливо ефективно - дітям часто бракує свободи дій, і Matatalab дає їм цю свободу.

Matatalab1

А в наборі Pro Set взагалі є окремі інструменти для програмування малюнків ! З їх допомогою початківці художники можуть створювати власні твори мистецтва, використовуючи робота замість механічної «кисті», яка буде рухатися по заздалегідь розписаним алгоритмом. Досить заздалегідь продумати ескіз, вибудувати з блоків порядок дій для бота, вибрати фломастер відповідного кольору і запустити програму - через пару хвилин шедевр буде готовий. Хто сказав, що кодинг і мистецтво несумісні?

Творчість грає важливу роль в житті будь-якої людини. Уява і фантазія допомагають нам у відносинах і роботі, але головне - вони дозволяють виразити свою індивідуальність і досягати успіхів в улюбленій справі. Для дітей вони і зовсім перетворюються в засіб пізнання світу: саме через творчість дошкільнята втілюють свої думки, вчаться бачити себе з боку, показують своє ставлення до оточуючих. Роботи Matatalab не просто заохочують в дітях творчу жилку, а й направляють її в нове русло.

8975

А ми, зі свого боку, допоможемо вам і вашим підопічним зробити перший крок в потрібну сторону. Експерти "СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи" розкажуть про особливості комплектів Matatalab, різних сценаріях їх використання і предметах, які можна освоїти з їх допомогою - від логіки і програмування до музики і правил ПДР. У житті завжди є місце творчості!

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи