fbpx

Новини

Прививаючи нові стандарти

В рамках співпраці з організацією AVID компанія SMART займеться популяризацією та інтеграцією актуальних освітніх рішень

Передові методи викладання і потужні освітні технології - основа сучасних систем навчання. Що ще важливіше, одночасне використання цих факторів дозволяє домагатися дійсно видатних результатів, і справжні професіонали розуміють це вже зараз.

Так, нещодавно стало відомо про початок співпраці між компанією SMART Technologies і некомерційної організацій AVID, що займається популяризацією та інтеграцією сучасних методів навчання в муніципальних і приватних школах на території США. Щорічно перепідготовку в її структурах проходить понад 80000 викладачів з 6000 навчальних закладів шкіл по всій країні.

IolaniDay1-18-39-_O6A6601.jpg

Відомо, що спільний проект буде діяти тільки в Штатах, однак з часом успішний досвід (а сумніватися в успішності цього підприємства причин немає) цілком може бути перенесений і на інші країни. За задумом сторін, отриманий таким чином пакет рішень допоможе школам і учням досягти максимальних результатів в проектній діяльності та сприятиме підвищенню середньої успішності.

Ну а в основу цієї синергії, як ви вже здогадалися, ляжуть власні методології навчання, які успішно практикують експерти AVID, і передові технології і програмні розробки SMART Technologies (від інтерактивних панелей серії SMART Board до унікального ПО Learning Suite). Так школам буде простіше перейти від підходу «сиди і отримуй» до інноваційної освітньої середовищі, де кожна дитина відчуває себе частиною команди і вчиться із задоволенням.

1.jpg

«В сьогоднішніх навчальних аудиторіях надто багато пристроїв, які залишаються незадіяними. Завдяки приголомшливим технологіям компанії SMART, вчителі та учні вже в найближчому майбутньому зможуть здійснювати спільну роботу максимально легко і ефективно. В рамках цього партнерства ми допоможемо створювати навчальні рішення, що виходять далеко за загальноприйняті рамки можливого », - говорить старший директор AVID за освітніми технологіями Пет Регнарт.

Починаючи з цієї осені тренінги та навчальні матеріали AVID по цифровому викладання і навчання будуть доступні в програмному забезпеченні SMART Learning Suite. Надалі компанії планують спільно розробляти додаткові тренінги і ресурси, які будуть сприяти більшій залученості учнів, підвищенню допитливості і популяризації цифрової грамотності.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи