fbpx

Новини

Прокачай свій iQ!

Розширений функціонал, оптимізація інтерфейсу і підвищення продуктивності - обговорюємо особливості поновлення 3.4 для SMART iQ

Компанія SMART, визнаний лідер ринку освітніх інтерактивних технологій, анонсувала швидкий реліз великого програмного оновлення для продукту SMART iQ. Свіжа версія ПО отримає індекс 3.4 і буде доступна для скачування в кінці грудня, проте обговорити її ключові особливості ми можемо вже зараз.

Судячи з опублікованого днями анонсу, основний упор був зроблений на оптимізацію інтерфейсу, розширення інструментарію і загальне підвищення продуктивності фірмових пристроїв і дисплеїв з підтримкою iQ. В офіційному прес-релізі головними особливостями свіжої збірки названі «режим non-iQ», власний додаток SMART Screen Share, а також можливість безпосередньо переносити на білу дошку різні зображення, вимірювальні інструменти і навіть відео з YouTube.

SMART-Board-Interactive-Flat-Panel-Pro-Series-with-iQ-SPNL-6275P.jpg

Відзначимо, що в нормальних умовах завантаження оновлення повинна відбутися автоматично: відповідні збірки будуть розсилатися по «повітрю» або на самі iQ-пристрої, або на дисплеї, що підтримують дану технологію. Установка свіжої версії ПО активується в момент, коли пристрій буде знаходитися в режимі очікування більше 4 годин підряд. Як і завжди, скачати потрібну версію ПО вручну й ознайомитися з повним списком змін можна на офіційному сайті виробника. Ми ж зупинимося на головному!

Що нового в iQ 3.4?

  • Режим non-iQ. Дозволяє тимчасово відключити технологію iQ і весь пов'язаний з нею функціонал. Решта інструментарій та програмні можливості інтерактивних дисплеїв SMART будуть доступні користувачеві в будь-якому випадку.
  • Вхід під конкретної обліковим записом. Доступний для всіх інтерактивних дисплеїв серій 7000, MX, 6000S і 7000R. Відкриває користувачеві швидкий доступ до персональних налаштувань, історії браузера, закладок і т.д.
  • Додаток SMART Screen Share. Пропонує альтернативний інтерфейс бездротового підключення і буде особливо корисно в ситуаціях, коли використання традиційних засобів демонстрації екрану (AirPlay, Google Cast або Miracast) з якихось причин не представляється можливим.
  • Швидкий перенесення візуального контенту (зображення і відеоролики з YouTube) на білу дошку за допомогою Notebook Player. Допоможе урізноманітнити презентацію і утримати увагу аудиторії. Перш схожа функція була доступна тільки користувачам SMART Notebook.
  • Новий набір інтерактивних вимірювальних інструментів. Розширює можливості застосування дошки під час занять, наприклад, з фізики або математики.
  • Опція Freeze Frame. Дозволяє ставити на паузу будь відтворюється відео і тут же додавати замітки поверх основної картинки за допомогою маркера. А потім, при необхідності, зберегти отримане зображення.

Крім того, для учасників бета-тестування в ПО версії 3.4 буде доступна швидка синхронізація даних по аккаунту SMART Learning Suite Online і набір інтерактивних віджетів. Очевидно, що в доступному для огляду майбутньому ці можливості можуть «переїхати» і в основну версію програмного забезпечення, так що згадати про них варто.

Отримати додаткову інформацію про інтерактивні панелях і програмних рішеннях від компаніі SMART завжди можна у менеджерів ТОВ "СМАРТ МИКОЛАЇВ", офіційного представника фірмової продукції на території України.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи