fbpx

Новини

Погуглі «SMART»!

Всього за півроку програмними можливостями Learning Suite Online скористалися мільйони користувачів додатка G Suite. Партнерство SMART і Google задалося!

Якщо пам'ятаєте, буквально півроку тому ми розповідали вам про початок співпраці між SMART Technologies і корпорацією Google. Результатами спільних праць стала інтеграція програмних інструментів Learning Suite Online і сервісу G Suite. Прийшла пора підвести проміжні підсумки!

Тим більше, тут є чим похвалитися: всього за шість місяців до функціоналу SLS Online вдалися вже більше десяти мільйонів користувачів G Suite. Така популярність забезпечила продукту від компанії SMART місце в числі найбільш затребуваних додатків освітнього розділу G Suite Marketplace. І повірте, це дуже серйозний показник.

Мабуть, це найсерйозніше підтвердження того, що і на програмному рівні рішення SMART Technologies користуються величезним авторитетом у педагогів всього світу. Інноваційний функціонал, доступний інтерфейс, простота використання - все тут продумано до дрібниць. А в наступних оновленнях виробник обіцяє зробити свою платформу ще більш зручною.

e1r12.jpg

А поки нагадаємо, які переваги дає вчителям використання SLSO в G Suite for Education прямо зараз:

  • проста і зручна установка додаткових додатків з можливістю використання добре знайомих платформ та інструментів;
  • створення ігрових завдань в SLS Online через Google Drive;
  • швидке перетворення статичного контенту в інтерактивне поле для спільної роботи або роздатковий матеріал;
  • можливість працювати безпосередньо з Google Диска або через Google Classroom, що забезпечує послідовну і своєчасну подачу навчального матеріалу;
  • проведення уроку з використанням SLS Online дозволяє впроваджувати додаткові інтерактивні елементи і забезпечує кращу взаємодію між учителем і учнем;
  • постійний доступ до матеріалів SLS Online.

maxresdefault.jpg

Дізнатися більше про програмних рішень Learning Suite Online і G Suite for Education можна за посиланням.

Якщо вам потрібна додаткова інформація про рішення від SMART Technologies, звертайтеся до менеджерів СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи, офіційного представника фірмової продукції на території України.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи