fbpx

Новини

Новий погляд на SLS

Компанія SMART кардинально оновила розділ офіційного сайту, присвячений популярному сервісу Learning Suite

Думаємо, не потрібно пояснювати, чому навіть «косметичні» зміни в програмному забезпеченні бувають дуже важливі. Оптимізація інтерфейсу покращує користувальницький досвід і допомагає донести потрібну інформацію набагато швидше. Та й аргумент «по-перше, це гарно» теж ніхто не відміняв!

Днями компанія SMART представила відвідувачам свого офіційного сайту оновлений розділ, присвячений фірмовому сервісу Learning Suite. Тепер тут можна знайти більше інформації про переваги SLS, можливості його використання для вирішення нестандартних завдань, ключових фішках і інструментах продукту. 

Корисний контент тепер подається більш наочно і демонструє, в тому числі, постійно зростаючу популярність Learning Suite у викладачів по всьому світу. Крім того, виробник переробив і сторінку, з якої можна завантажити пробну версію комплексу. І це дуже здорово, оскільки вона дозволяє на практиці оцінити ключовий функціонал сервісу. А саме: 

  • можливість створення нестандартних і захоплюючих уроків;
  • набори ефективних інструментів і можливості віддаленої роботи;
  • персоналізація навчального процесу та індивідуальні тестування;
  • впровадження елементів соціального та емоційного навчання для максимального залучення учнів і ефективної роботи над великими проектами;
  • екосистемна інтеграція з іншими рішеннями SMART і іншим популярним ПЗ.

Smart class

Завантаживши пробну версію SLS, користувач отримає по електронній пошті всі матеріали, необхідні для ознайомлення з її основними функціями і зручну інструкцію для новачків.

Нарешті, в оновленому розділі представлена докладна інформація про інтеграцію програмного забезпечення SMART Learning Suite з іншими мережевими платформами, які вже зараз користуються у світового освітнього співтовариства особливим авторитетом (наприклад, сервісами від Microsoft і Google).

Отримати більше інформації про фірмовому ПО можна у менеджерів СМАРТ. Інтерактивні технлогії і Системи, представника продукції SMART в Україні.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи