fbpx

Новини

Математика - це весело!

Польський дитсадок Fun&Math використовує інтерактивні панелі Newline для активного вивчання англійської мови та основ математики

 

Чи доводилося вам колись чути словосполучення « британський математичний дитячий сад »? Зізнаємося, про існування такої установи ми і самі дізналися зовсім недавно! Навчальний заклад Fun&Math , де дошкільнята в ігровій формі вивчають основи математики та іноземної мови, не претендує на статус єдиного в своєму роді, але по польським мірками використовувані тут методи викладання цілком можна вважати якщо не революційними, то вже точно максимально прогресивними.

t65234

Прийнята в Fun&Math модель навчання і справді виглядає цікаво: об'єднати математику та англійську в одному навчальному курсі, а потім ввести їх в повсякденне життя дітей – заснована на принципах інстинктивного освоєння програма не тільки не суперечить національним освітнім стандартам, але в чомусь і перевершує їх! Щоб вивести і без того відмінні показники на якісно новий рівень, адміністрація Fun&Math вирішила закликати на допомогу високі технології. Співробітникі дитсадка мали знайти інструмент, який допоміг би дітям освоїти нову інформацію в ігровій формі і дозволяв залучити навіть замкнутих діточок в загальний процес навчання.

Розглянувши всі доступні пропозиції, дирекція Fun&Math зробила вибір на користь 55-дюймового дисплея TRUTOUCH (TT-5515B) від компанії Newline. За співвідношенням ціна / якість / зручність ця модель дійсно дуже хороша! Багатий функціонал, повноцінний інтерактивний досвід і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс вигідно відрізняють цей дисплей від більшості конкурентів. Більш того, за допомогою двох придбаних панелей діти зможуть ще й займатися письмом і малюванням, а також грати в різні навчальні ігри.

23145

Тепер викладачі можуть самостійно готувати унікальні завдання, які будуть ідеально відповідати рівню підготовки і настрою (його теж доводиться враховувати) їх підопічних. Дисплеї не просто забезпечують інтерактивність, яка приваблює дітей і прискорює процес навчання, но і дозволяють на ходу підлаштовувати складність навчальної програми. Для такого специфічного навчального закладу удвічі важливо, що яскравий візуальний контент, який пропонують користувачам інтерактивні панелі TRUTOUCH, набагато краще утримують увагу непосидючої «цільової аудиторії».

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи