fbpx

Новини

Matatalab - схвалено професіоналами

Освітні комплекти Matatalab відзначені професійною премією Academics 'Choice Award і «знаком якості» незалежної спільноти ISTE

Ми щиро любимо набори для безекранного програмування від компанії Matatalab, і дуже раді, що наш захват в повній мірі поділяють практикуючі викладачі. Навіть більше: чудові якості цих комплектів регулярно відзначають фахівці світового рівня! Наприклад, зовсім недавно представники міжнародної спільноти ISTE (International Society for Technology in Education) нагородили рішення Matatalab власним «знаком якості» і підтвердили їх відповідність актуальним освітнім стандартам.

Члени некомерційної організації, що об'єднує окремих викладачів, експертів і цілі навчальні установи, підійшли до справи з усією відповідальністю! Згідно з висновком спеціальної «комісії», фірмові комплекти допомагають розвивати критично необхідні сучасній людині навички, вдало комбінують передові технології і класичні методики, а також мають гранично низький «поріг входження», тобто не вимагають від педагогів і їх підопічних ніяких спеціальних знань. Крім того, набори Matatalab здатні підлаштовуватися під кожну конкретну дитину, що робить їх надзвичайно ефективним освітнім інструментом.

4b1e27d3-7747-47dd-9c6c-86b80fca02e4.png 

У цьому, до речі, полягає ще один секрет популярності комплектів: вони однаково добре показують себе в роботі з дошкільнятами та учнями молодших класів, а остання інтеграція з візуальним середовищем Scratch дозволяє використовувати їх навіть для вивчення класичного програмування. Команда експертів ISTE підкреслює, що з наборами Matatalab школярам буде простіше освоїти багато складні поняття, опанувати основи кодинга і проектної роботи, навчитися думати власним розумом. І адже мова тут йде саме про базовій версії комплектів - з датчиками з додаткових наборів можливостей буде ще більше!

Тієї ж думки дотримуються фахівці порталу Academics 'Choice: за вдалий додаток ігрових компонентів і рідкісну універсальність стартовий комплект Matatalab був нагороджений премією Brain Toy Award. Окремо відзначена простота використання і мінімальний віковий поріг (від 4 років), відмінний дизайн і загальну якість виконання, оригінальний підхід до вивчення абстрактних понять і знайомство з основами програмування через логічні квести з реальними фізичними об'єктами. І все це - без клавіатури, екрана або інших звичних «комп'ютерних» атрибутів!

Academics' Choice Awards.png 

Хочете дізнатися більше? Зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним способом!

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи