fbpx

Новини

MatataLab: поле для експериментів

Навчальні комплекти MatataLab не тільки легко укладаються в концепцію STEAM-навчання, а й сприяють творчому розвитку учнів. Доведено досвідченим шляхом!

 Продукція компанії MatataLab в Україні поки що не дуже відома, але це лише від того, що офіційний дебют фірмових наборів в нашій країні відбувся зовсім недавно. За минулий час комплекти «Матата» регулярно світилися на освітніх виставках самого різного рівня і всюди збирали виключно позитивні відгуки. Фокус в тому, що в своєму сегменті цей продукт практично не має конкурентів: рішення для дошкільної освіти, в ігровій формі навчає основам математики, логіки, музики і навіть програмування - звучить багатообіцяюче, чи не так?

Насправді, можливості базових наборів MatataLab спочатку заявленим функціоналом не обмежуються. Як показує практика, з їх допомогою легко можна розбудити в непосидючих дітлахів інтерес до навчання, а заодно і розвинути в них творчий підхід до справи! Останнє твердження було підтверджено зовсім недавно: в березні цього року автори комплексу MatataLab представили новий - «літній» - варіант дорожньої карти, навколо якої будується робота всього комплексу. Свіжа розмітка і оригінальні елементи, здатні наповнити ігрову зону, наштовхнули вчителів і їх підопічних на цікаву думку: а що, якщо дати волю фантазії і самостійно заповнити робочий простір?

matata 4

Зрештою, куди цікавіше провести роботів не через стандартний лабіринт, а через повну небезпек трасу, яку створив ти сам або твої друзі. Сказано зроблено! Тепер учні дошкільних установ китайського Гуанчжоу не просто освоюють нові для себе дисципліни, а й самі створюють середовище для навчання: в залежності від поточних завдань, настрою і спритності хлопців, майданчик наповнюється іграшками, саморобними перешкодами та іншими декоративними елементами. Що говорити, самі творчі групи і зовсім відбудовують для MatataLab цілі паперові міста! Ідея виявилася настільки простий і вдалою, що автори комплексу вирішили запозичити її для науково-освітньої виставки, що проходила в Гуанчжоу вже в середині травня.

matata 3

В рамках цього експерименту учні, викладачі та рядові відвідувачі форуму мали змогу оцінити функціонал наборів на практиці, а заодно і побудувати власну смугу перешкод, використовуючи разом з базовими компонентами різноманітні дрібниці, якими під зав'язку набитий будь загальноосвітній клас. Тут варто підкреслити, що дидактична цінність елементів, що входять в типовий комплект MatataLab, незрівнянно вище навіть найоригінальнішою авторської збірки, але можливість комбінувати їх, створюючи навколо стандартних рішень все нові і нові простори, сама по собі дорогого коштує. Знову ж таки, при бажанні тут взагалі можна обійтися без самодіяльності, так як створювати без перебільшення унікальні зони дозволяють і комплектні різнокольорові блоки. Так чи інакше, кожен урок з використанням MatataLab буде особливим.

matata 2

А головне, що зовсім скоро вся ця пишність буде повноцінно представлено і в нашій країні! Освітні набори для програмування MatataLab, призначені для навчання дітей у віці від 4 років, з'являться в навчальних закладах. Робити прогнози - справа невдячна, але нам здається, що попит на цю продукцію буде відмінним! Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про комплектах MatataLab або познайомитися з фірмовою лінійкою ближче, звертайтеся до наших менеджерів в "СМАРТ Інтерактивні Технології і Системи". Завжди до ваших послуг!

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи