fbpx

Новини

Хромований SMART

Розширена сумісність з Chrome OS і унікальне зовнішній пристрій Chromebox: компанія SMART виводить роботу з інструментами Google на новий рівень

Якщо вам здавалося, що функціонал інтерактивних дисплеїв від SMART Technologies досяг природних лімітів, хочемо нагадати: досконалості немає переділу! Днями виробник повідомив, що найближчим часом фірмові дисплеї серій 6000S, 7000R і MX V2 отримають просунуту сумісність з пристроями, що працюють на базі операційної системи Chrome OS. Таким чином, оцінити зручність нового сервісу зможуть власники Chromebook, Chromebox, Pixelbook та інших споріднених систем.

Останні зміни - результат безперервної роботи служби підтримки користувачам SMART: виробник підкреслює, що інтеграція з інструментами Google помітно спростить вирішення щоденних завдань і істотно розширить можливості педагогів. В кінцевому рахунку, вони дозволять зробити виступи, лекції та спільні проекти більш яскравими, різноманітними і такими, що запам'ятовуються - очевидний плюс! Підкреслимо, що мова йде не тільки про використання програмних інструментів, а й про фізичну взаємодію з панеллю.

Зокрема, поліпшена сумісність інтерактивних дисплеїв SMART Board і Chrome OS стала можливою завдяки використанню технології HyPr Touch, що відповідає за точність розпізнавання торкань і цифрових чорнил, яка прямо зараз впроваджується в усі моделі панелей SMART нового покоління. Свіжа версія прошивки поширюється безкоштовно і вже доступна для завантаження по OTA. Ознайомитися з повним списком сумісних пристроїв можна на офіційному сайті виробника.

Ексклюзивні можливості взаємодії з інтерактивними дисплеями SMART Board включають в себе:

  • підтримка 10 точок дотику на будь-якому пристрої Chrome OS;
  • автоматичне розпізнавання пера (для роботи цифровими чорнилами), а також розпізнавання інструментів «долоня», «перо» і «ластик» в сумісних програмах Chrome OS;
  • робота з жестами одним і декількома дотиками (multitouch);
  • доступ до магазину і додатків Google Play прямо з панелі SMART Board.

smartchromium

Але і це ще не все! Як альтернативне рішення виробник пропонує використовувати зовнішній пристрій SMART Chromebox, яке пропонує викладачам зручний і швидкий доступ до магазину Google Play Store і пов'язаним з ним додаткам. Головна особливість в тому, що для такої взаємодії вам не доведеться використовувати Chromebook або Pixelbook - інтерактивного дисплея SMART Board буде цілком достатньо. Ключові переваги новинки і зав'язаних на неї технологій можна представити у вигляді списку:

  • доступ до тисяч освітніх програм через Google Play Store;
  • підтримка 10 точок дотику;
  • автоматичне розпізнавання пера і інструментів, які підтримуються додатками Chrome OS;
  • робота з жестами одним дотиком і декількома дотиками (multitouch);
  • вбудовані протоколи безпеки і сертифікація Google Mobile Services (GMS); автоматичні оновлення через бездротову мережу (OTA) останньої версії Chrome OS.

Отримати додаткову інформацію про Chromebox і інших моделях фірмової лінійки завжди можна у експертів СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи, офіційного представника продукції SMART в Україні.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи