fbpx

Новини

Готуємося до навчання разом зі SMART

Компанія SMART нагадує користувачам про важливість своєчасного оновлення сервісів Learning Suite

Кінець літа і самий початок осені - гаряча пора для школярів, студентів, їх батьків і, звичайно ж, викладачів. Щоб старт чергового навчального року пройшов якомога більш гладко, підготуватися до нього варто заздалегідь, і сьогодні це особливо актуально! Користуючись нагодою, компанія SMART нагадує про важливість своєчасного оновлення всіх програмних сервісів, а зокрема, освітньої платформи Learning Suite.

Разом з останньою версією фірмового ПЗ користувачі отримують актуальне комплексне рішення, що сприяє підвищенню якості навчання з використанням персональних пристроїв. Можливості платформи дозволяють вибудувати ефективну роботу навіть в віддаленому форматі: вчителі і їх підопічні отримують безперебійний доступ до ігрових завдань, навчальних матеріалів та інструментів, необхідних для організації інтерактивних уроків та реалізації спільних проектів.

SMART-Learning-Suite-Wordmark.png 

Використання SMART Learning Suite буде особливо актуально в змішаних навчальних середовищах. Сервіс пропонує вчителям цілий ряд рішень, які допоможуть проводити ефективні заняття в очному і дистанційному форматах, в повному класі або в невеликих групах, в синхронізований і асинхронізованому варіантах. Висока залученість учнів на тлі диференційованого навчання? З Learning Suite немає нічого неможливого!

Щоб отримати доступ до всіх необхідних матеріалів викладачам і студентам достатньо завантажити всього один файл, а сама установка не зажадає ніяких спеціальних знань. Сервіс Learning Suite відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і «доброзичливим» ставленням навіть до непідготовленим користувачам: всі матеріали розташовані гранично логічно, а найпопулярніші інструменти заздалегідь винесені в швидкий доступ.

sls-and-g-suite.png

При правильному підході програмні рішення компанії SMART забезпечують максимальний ефект від використання персональних пристроїв, доступного контенту і зовнішніх платформ для підвищення якості навчання в різних середовищах. А інтеграція з сервісами Google, Microsoft і системами управління навчанням (LMS) відкриває перед викладачами практично безмежні можливості в організації уроків.

Хочете знати більше про переваги Learning Suite? Зверніться за консультацією до наших експертів

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи