fbpx

Новини

Джерело знань

База даних і джерело натхнення - компанія SMART представила оновлену версію інформаційного порталу SOURCE

Все, що ви хотіли знати про програмних і інтерактивних рішеннях компанії SMART , тепер можна знайти в одному місці: вичерпна база знань і маркетингових матеріалів про всі пристрої фірмової лінійки зустрічає відвідувачів оновленого і поліпшеного порталу SOURCE . Оптимізований функціонал і інтуїтивно-зрозуміле меню допоможуть знайти все необхідне за дві секунди!

Інтерфейс порталу продуманий так, щоб пошук потрібної інформації забирав мінімум часу, а значить, тепер фахівці з підтримки і продажу зможуть приділити більше уваги своїм клієнтам. Сам виробник виділяє в новій версії SOURCE чотири ключових зміни :

source.png

 

  • Стрічка активності . Цей розділ можна знайти в нижній частині порталу - тут відображаються найбільш актуальні ресурси, і інформаційні блоки, які були додані в базу за останній час. Найцікавіші матеріали можна тут же помітити прапорцем - так ви збережете їх в обраному і зможете повернутися до вивчення в будь-який зручний момент.
  • Особисту поштову скриньку . Нововведення «по вашим заявкам»: всі листи, які коли-небудь приходили на ім'я користувача (включаючи новинні підбірки SourceWire), тепер можна знайти в папці «Вхідні». Пошук по пошті ще ніколи не був настільки зручним!
  • Сторінки продуктів . Всі ресурси систематизовані так, щоб ви змогли з ходу знайти матеріали по цікавлять вас лінійок і продуктам.
  • SMART в вашому маркетингу . Незалежно від того, оновлюєте ви свій сайт, додаєте чи інформацію про продукти SMART в інфоблок вашої компанії, розробляєте цифрову рекламу або створюєте свій власний флаєр, на порталі SOURCE ви знайдете всі необхідні матеріали. Від описів продуктів і зображень до рекламних макетів у високій роздільній здатності - все під рукою!
© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи