fbpx

Новини

Дисплеї в розширеній комплектації

Новітні інтерактивні дисплеї від компанії SMART будуть поставлятися разом з фірмовим ПО для спільної роботи TeamWorks

Компанія SMART Technologies підготувала сюрприз для корпоративних клієнтів: з деяких пір ряд новітніх інтерактивних дисплеїв від визнаного лідера ринку буде поставлятися в комплекті з програмним забезпеченням TeamWorks версії Room Edition. Нагадаємо, що мова йде про ПО для спільної роботи, що дозволяє істотно спростити рішення типових задач, ведення великих проектів і комунікацію між різними відділами.

Нові правила поширення ліцензії не тільки спростять життя пересічних користувачам, але і дозволять істотно скоротити додаткові витрати - одні плюси! Прямо зараз вагомий бонус у вигляді підписки на TeamWorks буде доступний при покупці дисплеїв серій SMART Board MX Pro, SMART Board 7000R Pro і SMART Board 6000S Pro. Не виключено, що цей список буде розширюватися, і незабаром оцінити переваги спеціального ПЗ зможуть власники інших пристроїв від SMART.

TeamWorks_hero_banner.jpg 

Буде незайвим нагадати, що входить в розширений комплект поставки інтерактивних панелей SMART на даний момент:

 

  • вбудоване ПЗ iQ на базі Android;
  • SMART Ink і драйвери продуктів SMART;
  • стандартна гарантія на обладнання;
  • підписка на ПО SMART Remote Management (на термін дії гарантії);
  • одна ліцензія на ПЗ для Meeting Pro і TeamWorks Room Edition.

Термін дії підписки на TeamWorks відповідає тривалості раніше обраного сервісного плану Pro, і, таким чином, становить від 1 року до 5 років. Наостанок нагадаємо, що сервіс SMART TeamWorks недавно був оновлений до версії 3.3 і разом з нею отримав підвищену продуктивність, оптимізований інтерфейс і зручніший доступ до контенту. Основні поліпшення перераховані в наступному списку:

  • більше 150 покращень продуктивності;
  • підтримка Microsoft OneDrive (включаючи многофакторную аутентифікацію);
  • Miracast Touchback (управління екраном індивідуального пристрою, підключеного до панелі SMART через Miracast);
  • поліпшені інструменти для спільної роботи на інтерактивній панелі, включаючи розпізнавання рукописного введення, розпізнавання фігур, автоматичне малювання (AutoDraw), що настроюються фонові шаблони;
  • оптимізована конфігурація системи і інтерфейсу.

Якщо вам потрібна додаткова інформація про рішення від SMART Technologies, звертайтеся до менеджерів СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи, офіційного представника фірмової продукції на території України.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи