fbpx

Новини

Діліться найважливішим

Новий додаток SMART Screen Share спрощує демонстрацію екрану і безвідмовно працює з зовнішніми гаджетами

Компанія SMART продовжує розширювати власний асортимент програмних рішень. Логіка тут проста: використання сторонніх - нехай навіть самих популярних - сервісів нерідко викликає проблеми із сумісністю, а їх функціонал не завжди відповідає всім очікуванням і потребам реальних користувачів. Найсвіжіша поповнення в списку фірмових додатків - сервіс Screen Share .

Як випливає з назви, він призначений для «роздачі» екрану, але, на відміну від найближчих аналогів, оптимізований для роботи з інтерактивними панелями лінійки SMART Board . В цьому випадку демонстрація контенту з портативного пристрою або комп'ютера через бездротову мережу не вимагає використання якого-небудь зовнішнього сервісу (на кшталт Airplay, Google Cast або Miracast). Важливо також, що фірмове ПО поширюється абсолютно безкоштовно і відрізняється гранично простим і зрозумілим інтерфейсом.

231.JPG 

Додаток SMART Screen Share вже зараз є для мобільних пристроїв на базі Android, Chrome OS і iOS , а також для комп'ютерів з операційними системами Mac OS і Windows. Крім згаданої вище оптимізації, власне рішення від SMART володіє ще однією важливою перевагою: Screen Share відмінно працює навіть в разі, якщо мережа, до якої підключений інтерактивний дисплей, в принципі не підтримує Airplay, Google Cast і Miracast. 

Завантажити додаток Screen Share можна на відповідній сторінці офіційного сайту компанії SMART. Щоб отримати посилання на потрібну вам версію ПО, виберете пристрій, який ви плануєте використовувати, в розділі «Додатки для демонстрації екрану» (Screen Share apps). Якщо вам знадобиться додаткова інформація про програмні та інтерактивних рішеннях від компанії SMART, звертайтеся до експертів.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи