fbpx

Новини

Де SMART, там Teams і Office!

Безкоштовна підписка на програмний комплекс Office 365 і доступ до платформи Teams - чим ще хороші інтерактивні дисплеї SMART

 

Відмінні технічні характеристики, функціонал для спільної роботи, унікальне ПО, повний набір вбудованих інструментів і абсолютно адекватний цінник - переваги інтерактивних панелей від компанії SMART очевидні. Насправді, тут так багато плюсів, що деякі з них просто губляться на загальному тлі. Наприклад: ви знали, що разом з фірмовими дисплеями «освітньої» серії школи абсолютно безкоштовно отримують доступ до програмного пакету Office 365 A1 ?

Так, ви не помилилися. Саме затребуване ПО в світі поставляється разом з дисплеями SMART як приємне доповнення, причому офіційна ліцензія поширюється не тільки на акаунти викладачів, а й учнів! І це дуже потужний бонус, адже кожен з нас, так чи інакше, користується різними компонентами «офісу»: ми набираємо тексти в Word, заповнюємо таблиці в Exсel, провівши презентації з допомогти PowerPoint. Доступ до пакету Office 365 стане готовим методичним посібником для уроків в рамках «Курсу комп'ютерної грамотності», та й в цілому спростить вирішення багатьох освітніх завдань

smart ms.jpg

Відзначимо, що функціонал панелей ідеально поєднується з офісними інструментами від Microsoft : екрани з підтримкою декількох одночасних дотиків, можливість роботи зі стилусом, вбудовані камери і мікрофони для проведення презентацій в режимі онлайн - список буде довгим. Разом, в рамках одного замовлення ви купуєте передове інтерактивне обладнання та пакет з найбільш затребуваних офісних додатків в світі. Більш того, в безкоштовний план для шкіл входить платформа відеоконференцзв'язку Teams з можливістю проведення вебінарів, організації цифрового класу 24х7, спільної роботи, зберігання навчальних матеріалів і результатів роботи в електронній бібліотеці. Те, що потрібно для реалізації дистанційного, гібридного або змішаного навчання! 

І це не рахуючи власного програмного забезпечення від SMART, що включає в себе величезну базу дидактичних матеріалів за ключовими предметів, готові завдання різного рівня складності і спеціальне програмне забезпечення, призначене для швидкого створення і редагування уроків. Скажімо, завдяки додатку SMART Ink, ви зможете залишати замітки і коментарі поверх будь-якого контенту - дуже зручно, якщо ви пояснюєте новий матеріал і проводите роботу над помилками (зокрема, для «віддаленої» аудиторії). Додайте сюди зрозумілий інтерфейс і простоту використання, і ви зрозумієте, чому інтерактивні дисплеї SMART користуються величезним попитом по всьому світу. 

Ну а якщо вам знадобиться додаткова консультація по реєстрації аккаунта в Office 365, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших фахівців.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи