fbpx

Новини

Апгрейд для Notebook

Робота над помилками, підтримка передових рішень і оптимізація сумісності - ПО SMART Notebook версії 20.1 уже доступний для завантаження

Компанія SMART Technologies представила чергове оновлення для власного програмного комплексу Notebook . Збірка з порядковим номером 20.1 вводить заявлені раніше зміни по частині сумісності, а також оптимізує загальний алгоритм роботи програмного забезпечення.

Зокрема, тут реалізовані нові можливості і інструменти в Windows 4K Presenter і підтримка документ-камери SMART SDC-650 , офіційний реліз якої повинен відбудуться вже в доступному для огляду майбутньому. Крім того, в Notebook 20.1 була проведена планова робота над помилками і остаточно скасовано підтримка застарілих операційних систем Windows 7 і macOS High Sierra.

Image_Australian_Students_with_IFP_4.png 

Детальний опис оновлень можна за посиланням , а знайти свіжу версію ПО вже зараз можна на офіційному сайті підтримки SMART Learning Suite і SMART Notebook. Наостанок нагадаємо основні переваги і поліпшення, за замовчуванням доступні користувачам в двадцятої версії Notebook:

  • Покращена синхронізація контенту . Вчителі можуть автоматично синхронізувати уроки з Notebook з будь-якими інтерактивними панелями SMART, що підтримують технологію iQ. Досить увійти в систему під своїм акаунтом, після чого всі підготовлені раніше завдання будуть продубльовані в розділі «Файли». Крім того, уроки буде доступні в профілі викладача в Learning Suite Online.
  • Презентації в форматі 4К . Тепер проводити уроки можна буде з максимальною роздільною здатністю! Відповідна опція активується в випадаючому меню «Вид» або через панель інструментів.
  • Швидке знайомство . У діалоговому вікні «Що нового?» буде представлена коротка інформація про всі особливості і зміни Notebook 20 - те, що треба для швидкого знайомства.
  • Опитування користувачів. Періодично система буде пропонувати користувачам поділитися своєю думкою про роботу з Notebook або висловити побажання виробнику. SMART завжди готові змінюватися на краще!

 

Якщо вам знадобиться допомога у виборі обладнання або консультація по використанню фірмового ПО, зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним способом.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи