fbpx

Новини

6000 над землею

Ексклюзивна технологія ToolSense, вбудований iQ-функціонал і відмінні характеристики - компанія SMART представила нову лінійку інтерактивних панелей 6000S

Виставка освітніх технологій BETT 2020 запам'ятається відвідувачам величезною кількістю цікавих новинок, а в тому числі - офіційною презентацієюінтерактивних панелей 6000S від компанії SMART Technologies. Моделі серії поєднують актуальні технічні характеристики і дуже серйозний функціонал, який дозволяє використовувати їх як в освіті, так і в корпоративному секторі.

Як це завжди буває з продукцій SMART, перша реакція на пристрої оновленої лінійки була надихаючої. Відвідувачі виставки відзначили розширений «розмірний ряд» (65, 75 і 86 дюймів), бічну панель управління, наявність нових інструментів і датчиків, комплект поставки, в якому передбачені пульт дистанційного керування і оригінальний кронштейн для настінного монтажу. Але головна перевага нової серії– ряд реалізованих в ній технологій і програмних рішень

Так, завдяки ексклюзивній опціїToolSense, інтерактивні панелі 6000S здатні розпізнавати не тільки стандартні ручки і маркери, але і цілий ряд блокових інструментів SMART, зразок гумок, лінійок, транспортиров і штампів. Нічого подібного на ринку ще не було! Інтелектуальна технологія HyPr Touch, в свою чергу, забезпечує найвищуточність при зчитуванні торкань будь-якого типу і відсутність випадкових «плям» на екрані при використанні цифрових чорнила.

6000S-right-angle_ed-screen.jpg 

Попередньо встановлене програмне забезпечення iQ Android пропонує вже знайомий нам функціонал без необхідності використання зовнішніх моделей (AM40 / 50) і навіть з більш високою продуктивністю . А в звільнився таким чином OPS-слот можна встановити, наприклад, комп'ютер Intel OPS PC з операційною системою Windows 10 Pro - більше різноманітності, більше можливостей. Ще радий нововведень і поліпшень простіше уявити у вигляді списку: 

  • вбудовані датчики температури і вологості;
  • підтримка 20 одночасних дотиків на Windows і Mac;
  • два пасивних маркера і пара магнітних гумок в комплекті;
  • порти USB 3.0, HDMI 2.0 і HDMI-out;
  • «Прокачана» аудіосистема (два фронтальних динаміки потужністю по 20 Вт);
  • сертифікація ENERGY STAR для всіх представлених діагоналей;
  • режим попереднього перегляду джерел вхідного сигналу в реальному часі;
  • запис цифровим чорнилом поверх будь-якого відеоконтенту і швидке збереження результатів роботи в бібліотеці файлів iQ.

Отримати додаткову інформацію про серію 6000S і інших моделях фірмової лінійки завжди можна у експертів нашої компанії, офіційного представника SMART в Україні.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи