fbpx

Новини

12 причин обрати SMART

Інтерактивні панелі серії MX поєднують відмінний функціонал, потужну начинку і на здивування скромний для пристроїв такого класу цінник.

Ми вивчили новинки з усіх боків і нарахували у них дванадцять унікальних переваг - і ми розповімо вам про них у всіх подробицях!

 

1. SMART Learning Suite. Власне ПО дозволяє використовувати особисті гаджети, працювати разом з класом в «віддаленому» режимі, використовувати змагальні та ігрові елементи в навчанні, а також проходити повноцінні тести і опитування.

2. Спільне використання екрану. Можливість прямого бездротового підключення будь-якого пристрою на базі Android, iOS або Windows без додаткового обладнання або установки непотрібних додатків.

3. Веб-браузер.Досліджуйте веб-сайти і відеоролики YouTube прямо на панелі з вбудованим веб-браузером Chromium.

4. Режим «Білої дошки». Візьміть будь-який стилус з магнітного лотка для роботи з панеллю. Діліться всім, що ви пишете, з 250 пристроями, що знаходяться в будь-якій точці світу, і зберігайте результати своєї роботи в форматі PDF.

5. Гнучкі мережеві можливості. Підключайте комп'ютери і інші мультимедіа-пристрої через порти HDMI, VGA, USB.

6. Object awareness™. Технологія «інтуїтивного використання» жестів з автоматичним розпізнаванням різних типів торкань пальцем, стилусом або долонею. Просто і зручно, як якщо б ви працювали зі звичайною дошкою.

7. Технологія SMART ink™. Електронні чорнила SMART ink дозволяють залишати записи і позначки на відкритих у вбудованому браузері сайтах, файлах PDF і документах Microsoft Office.

8. Спеціальне покриття Silktouch™. Забезпечує приголомшливе легке ковзання пальців і стилуса по всій поверхні дисплея навіть після багатьох годин використання.

9. Датчик освітлення. Дисплей автоматично підбирає яскравість, гарантуючи комфортний перегляд візуального контенту при будь-якому освітленні.

10. Розпізнавання 10 одночасних точок дотику. Працювати з панеллю, використовуючи жести масштабування і повороту, можуть відразу кілька учнів.

11. Висока надійність. Серія MX розрахована на активне використання протягом 50.000 годин. Довгий термін служби гарантований системою попереднього тестування SMART.

12. Еталон безпеки. Дисплеї SMART Board серії MX отримали безліч сертифікатів з безпеки і відповідають всім міжнародним нормам.

© 2007- 2022 СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи