Обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, географії ....

Детальніше
Система керування паркуванням (автоматизація паркінгу)

Детальніше

Рішення для спільної роботи

Інтерактивні рішення відкривають неймовірні можливості для спільної роботи. Інтерактивні дошки та інтерактивні дисплеї в поєднанні з програмним забезпеченням створюють умови для максимально ефективної взаємодії між учасниками в командах і групах, де б вони не знаходилися територіально.

Велика кількість корпорацій задаються питанням, як їм покращити взаємодію та командну роботу у себе в компанії. Відповідь знайдена - впровадженням інтерактивних рішень в корпоративну середу.

Провідний виробник інтерактивного устаткування для спільної роботи компанія SMART Technologies анонсувала результати глобального дослідження, в якому була продемонстрована зв'язок між використанням сучасних рішень для спільної роботи і успішністю бізнесу.

Інтерактивний комплекс для мозкового штурму

З інтерактивним комплексом SMART Board SBX885ix всі ідеї будуть записані і в подальшому, зможуть трансформуватися в цілу концепцію. Даний комплекс включає в себе інтерактивну дошку SMART Board, що володіє функціями розпізнавання жестів і декількох торкань, ультракороткофокусний мультимедійний проектор, фактично виключає тіні, відблиски і підтримує формат передачі зображення високої чіткості (HD), а також програмне забезпечення для створення і демонстрації інтерактивних слайдів.

team work1

Інтерактивний комплекс SMART Board SBX885ix, завдяки своїй Touch технології, пропонує учасникам:

 • найбільш природний спосіб управління контентом за допомогою торкань;
 • можливість записувати будь-яку ідею поверх будь-якого зображення;
 • вносити зміни або редагування в загальний документ;
 • запускати будь-які програми та відео;
 • зберігати і розсилати учасникам результат роботи.
Інтерактивні рішення для спільної роботи

Інтерактивна дошка або інтерактивний дисплей SMART Board, у Вашому конференц-залі або переговорної, стане ідеальним засобом групової роботи і допоможе команді зосередитися на єдиній меті, ефективно взаємодіяти між собою, істотно скоротити час для пошуку рішень, а також внесення змін та подальших додаткових зустрічей і погоджень.

team work2

Висока якість зображення, велика інтерактивна поверхню дозволять проводити зустрічі з новою ефективністю.

Простий дотик до поверхні інтерактивної дошки або інтерактивного дисплея SMART Board дозволяє вибирати меню і іконки, відкривати документи, веб-сайти, відео, переміщати об'єкти також легко, як ви це робите на своєму планшетному ПК.

Доступні функції спільної роботи:

 • найбільша сенсорна поверхня для роботи дотиком і з розпізнаванням жестів (палець - мишка, маркер - лист, долоню - пралка);
 • електронне чорнило, ластик для написання і корекції поверх будь-якого зображення;
 • розпізнавання рукописного тексту на друкований;
 • одночасна робота двох користувачів на одній дошці;
 • можливість зберігати замітки і розсилати їх учасникам;
 • використовуючи ПЗ SMART Bridgit працюйте спільно з одним документом незалежно від місця розташування учасників команди.

 team work3

Використовуючи дотик і функції інтерактивної дошки або інтерактивного дисплея SMART Board ви зробите свою презентацію більш наочною, живий і цікавою, допоможете аудиторії зрозуміти основні ідеї, обговорити важливі аспекти і прийняти більш обґрунтовані рішення.

team work4

Інтерактивні дисплеї SMART Board 6055/6065 оснащені 4К (3840х2160) LED матрицями високої якості, картинка на яких з ідеальною передачею кольору. Антиблікова поверхню дисплея створює комфортні умови для перегляду не залежно від місця і кута огляду.

Віддалена робота

В основі рішення для віддаленої роботи лежить спільна робота користувачів над документами в реальному режимі часу, незалежно від їх місця розташування і пристроїв відображення.

Завдяки апаратно-програмного комплексу SMART Ви можете організовувати спільні сесії, наради і конференції, підключаючи місцевих і віддалених учасників, тобто гарантувати доступ до інформації і повна взаємодія учасників команди.

Незалежно від місця розташування, ви зможете взаємодіяти з іншими учасниками зустрічі, як ніби вони знаходяться в одному з Вами кабінеті.

За допомогою web-камер або системи відеоконференц-зв'язку Ви маєте можливість бачити відеотрансляції учасників.

Використовуйте рішення SMART як в мережах LAN, так і в мережах WAN, з підтримкою сценаріїв громадських підключень, які використовують особливу доменне ім'я.

Спеціально для компаній, у яких корпоративним стандартом внутрішніх комунікацій служить Microsoft® Skype for Business®, було розроблено рішення SMART Room System ™, призначене для обладнання кімнат переговорів і конференц-залів будь-якого рівня.

SMART Room System™ для Microsoft® Skype for Business®

Рішення SMART Room System являє собою набір, що складається з:

 • Одного або більше інтерактивних дисплеїв SMART
 • Ширококутної камери високої роздільної здатності
 • Динаміків і мікрофонів
 • Консолі управління з дисплеєм 11.6 дюйма

Кожен компонент був розроблений і вироблений SMART для простої інтеграції, що забезпечує приголомшливий досвід проведення нарад і високі результати подібних зустрічей.

team work5