2007

У 2007 році створена компанія «СМАРТ. Інтерактивні Технології і системи », одним з провідних напрямків діяльності якої стали інтерактивні і проекційні технології, включаючи рішення для освіти, бізнесу і гоусдарственного сектора.

2014-2016

В рамках програми по оснащенню опорних шкіл компанія "СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи." поставила понад 200 інтерактивних комплексів і мультимедійних класів в школи України. Дуже багато інтерактивних дошок SMART Board було поставлено в Кіровоградську область.

2009

Основні етапи в історії компанії були пов'язані з розширенням товарної пропозиції і спектра послуг, а також зі створенням додаткових клієнтських сервісів, які дозволяють оптимізувати процес взаємодії з компанією «СМАРТ» для наших партнерів і роздрібних покупців.

Створення напрямку інтерактивних технологій - як стратегічно важливого сегмента для сфери освіти.

2017-2018

Компанія провела понад 60 успішних тендерів на поставку інтерактивного і мультімедійного обладнання, і комп'ютерних класів. У тому числі:

  • Класів (лінгафоних кабінетів, комп'ютерних класів, мультимедійних класів, кабінетів «Захисник Вітчизни») - понад 40 комплектів;
  • Інтерактивних та мультимедійних комплексів (включаючи інтерактивні панелі) - понад 240 комплектів;
  • Шкільних та аудіторних дошок (включаючи флип-чарти та коркові дошки) - понад 400 штук;