Хто може стати партнером компанії «СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи »?

Партнером Компанії «СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи »може стати будь-яка компанія, що працює на IT або аудіо-відео ринках в сферах роздрібної та оптової торгівлі, комплексних поставок різноманітного обладнання, корпоративних продажів, системної або аудіо-відео інтеграції, приватних інсталяцій і т.д.

Який первинний об'єм закупівель необхідно виконати, щоб стати партнером Компанії "СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи"?

У Компанії «СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи »немає кількісних або вартісних обмежень по початковому об'єму замовлення. Від обсягу замовлення залежать лише розмір знижки і кількість різноманітних додаткових послуг, що надаються партнерам Компанії «СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи ». Починати ж працювати можна так, як зручно Вам або виходячи з Вашого конкретного замовлення.

Як і де можна познайомитися з цінами на обладнання?

Стосовно цін звертайтеся отримати у менеджерів по продажах. Для цього Вам необхідно зателефонувати до нас в офіс за телефонами: +38 (050) 396-83-40, +38 (063) 674-95-40, +38 (098) 444-14-70. Ваша ціна і розмір можливої знижки залежать від ряду факторів, і можливо їх зміна в ході переговорів. Найбільш ефективним способом узгодження цін є спілкування з менеджером з продажу.

Де можна знайти інформацію про наявність товару на складі Компанії «СМАРТ. Інтерактивні Технології і Системи »?

Інформація про наявність товару на нашому складі і найближчому транзиті регулярно оновлюється, дізнатися про наявність Ви можете за телефонами нашого офісу. Крім того, щотижня здійснюється поштова розсилка прайс-листа із зазначенням наявності і транзитів.

Чи можливе одержання особливих умов, відстрочки платежу, кредитної лінії?

Так, можливо, але це вирішується в індивідуальному порядку. Партнери нашої компанії, які мають необхідну історію закупівель, мають можливість отримати виділену кредитну лінію або обговорені відстрочки платежу. У разі реалізації великих державних або корпоративних проектів можливе надання спеціальних кредитів, умови яких необхідно обговорювати з директором з продажу.