Інтерактивна панель SMART SBID-MX265

MX_C_ren_front1b.pngMX_C_ren_front1b.png
MX_C_ren_front1b.png
MX_C_ren_left_per1b.png
MX_C_pen_detail1b.png
MX_C_button_detail1b.png

Артикул:SBID-MX265

SBID-MX265 (в складі інтерактивної панелі SBID-MX065 і вбудованого комп'ютера АМ40 EDU) Діагональ 65 дюйми. Формат 16:9 Мультитач 10 торкань.Програмне забезпечення в комплекті.
Ціна: 124600,00 грн.

Опис

Багатофункціональний інтерактивний центр

Біла дошка, вбудований веб-браузер Chromium ™, трансляція екрану з будь-якого мобільного пристрою, 1 рік безкоштовної підписки на ПО SMART Learning Suite - серія SMART Board MX має все необхідне для того, щоб викладачі прищепили учням любов до освітнього процесу. Інтерактивні панелі серії MX особливо підходять школам, які мають обмежений бюджет.

Особливості

 • SMART Learning Suite
  SMART Learning Suite дозволяє активно використовувати свої пристрої і брати участь в уроках всюди, де є Інтернет, використовувати змагальні та ігрові компоненти для навчання, а також проходити повноцінні формують оцінювання, тести і опитування.
 • Спільне використання екрану
  Підключіться з будь-якого пристрою Android® (Google Cast), iOS® (AirPlay) і Windows® (Miracast) бездротовим способом - без додаткового обладнання або установки непотрібних додатків.
 • Веб-браузер
  Досліджуйте веб-сайти і відеоролики YouTube прямо на панелі з вбудованим веб-браузером Chromium.
 • Біла дошка
  Візьміть будь-який стилус з магнітного лотка і почніть писати або малювати на панелі. Діліться всім, що ви пишете, з 250 пристроями, що знаходяться в будь-якій точці світу! Учні, які підключилися до дошки дистанційно, також можуть залишати записи. Після завершення роботи результат можна зберегти у форматі PDF.
 • Гнучкий зв'язок
  Підключайте комп'ютери і інші мультимедіа-пристрої через численні порти HDMI, VGA, USB. Фронтально розташовані порти спрощують підключення пристроїв.
 • Object awareness ™
  Ця технологія пропонує інтуїтивне використання жестів з автоматичним розпізнаванням різних типів торкань пальцем, стилусом або долонею. Немає необхідності натискати додаткові кнопки. Просто і зручно, як якщо б ви працювали зі звичайною дошкою.
 • Технологія SMART ink ™
  Електронні чорнило SMART ink дозволяють залишати записи і позначки на відкритих у вбудованому браузері, сайтах, файлах PDF, а також Microsoft Office, зберігаючи їх у вигляді картинки або документа.
 • Спеціальне покриття Silktouch ™
  Забезпечує приголомшливе ковзання як при роботі пальцями, так і за допомогою стилуса на всій поверхні від краю до краю, навіть після багатьох годин використання.
 • Датчик освітлення
  Дисплей автоматично підбирає яскравість, забезпечуючи зручність перегляду в будь-яких умовах освітлення.

10 одночасних точок дотику для Windows і Mac означає, що відразу кілька учнів можуть працювати з панеллю, використовуючи жести масштабування і повороту.

Висока надійність

Серія MX розрахована на надійне використання протягом 50 000 годин. Система попереднього прискореного тестування SMART гарантує довгий термін служби.

Дисплеї SMART Board серії MX отримали безліч сертифікатів з безпеки, нормативним вимогам і охорони навколишнього середовища, дотримуючись урядових або інших нормативних вимог.

 

Характеристики

колір рамки Чорно-білий
Тип дисплея LED
покриття екрану Спец скло (антітреніе, антиблик)
Діагональ 65 "(163.9 см)
Активна поверхня, см 155.3 x 87.5
Співвідношення сторін 16:09
Дозвіл 4K UHD
число торкань 20 (Win, Mac)
технологія розпізнавання інфрачервона
жести мультитач
лоток пасивний
стилус Два
контрастність 4000: 1
Гарантія 3 роки
Габарити, см 151.6 x 93.2 x 11.3
вага, кг 42,5
Розмір упаковки, см 165.3 x 23.5 x 115.5
вага брутто, кг 62
Панель управління да
звук 10 Вт динамік (2 шт.)
індикатор стану є
підключення USB
енергоспоживання 220 Вт (0.5 Вт в режимі очікування)
роз'єми HDMI вхід (3 шт.)
VGA вхід
USB-A (2 шт.)
USB-B (інтерактив)
3.5 мм аудіо вхід
RS232
SPDIF оптичний вихід
OPS-слот
кріплення VESA 500 х 400
ОС сумісність Windows, MAC
Програмне забезпечення SMART Learning Suite