Інтерактивний комплект R5-800L+X308STe

R5-800L+X308STe

Артикул:R5-800L+X308STe

Інтерактивний комплект відповідає наказу МОН №704 від 22/06/2016
Інтерактивна дошка NEWLINE TRUBOARD R5-800L + Мультимедійний проектор OPTOMA X308STe
Ціна: 44520,00 грн.

 

Опис

Інтерактивний комплект максимально реалізує потенціал інформаційних технологій в навчальному процесі. Він охоплює такі елементи, як: підготовка навчального матеріалу; проведення уроків; інтерактивне тестування, опитування та дискусії; моніторинг знань учнів.

Під час уроків можуть бути використані як електронні підручники та цифрові освітні ресурси, так і авторські уроки, підготовлені вчителем. Всі авторські уроки, які проводяться з використанням інтерактивної дошки, записуються і можуть бути використані в подальшому для самостійної підготовки учнів, для обміну досвідом і загальної підготовки навчального матеріалу викладачами.

Незалежно від того, чи використовуєте ви цей пристрій як класичну дошку або перетворюєте конференц-зал в інтерактивний простір, інтерактивна дошка TRUBOARD створена для того, щоб об'єднати стару добру практику і майбутнє технологій. Підключивши інтерактивну дошку до вашого пристрою і програмного забезпечення, ви зможете легко втілювати свої ідеї в життя.

Інтерактивна дошка TRUBOARD працює з трьома різними видами проекторів, тому ви можете вибрати обладнання, яке найкращим чином відповідає вашим простору. Ви можете вибрати проектор зі звичайним, коротким і ультракоротким фокусною відстанню, щоб донести свої ідеї до членів команди.

Інтерактивна дошка Newline R5-800L проведена американською компанією Newline Interactive і продається в безлічі країн Європи, Північної і Південної Америки, Азії. Тепер і українські споживачі можуть гідно оцінити доступність, простоту і зручність обладнання Newline.

Основний функціонал інтерактивних дощок Newline:

 • інтерактивна дошка прямої проекції
 • Підтримка роботи пальцями і стилусом, пасивний лоток, керамічне покриття.
 • Програмне забезпечення Teach Infinity Pro українською мовою.
 • Створення, збереження і демонстрація уроків.
 • "Гарячі" клавіші по сторонам дошки.
 • дошка виготовлена з матеріалу, що дозволяє використовувати в роботі дошку в якості як магнітної, так і маркерной (з використанням маркера сухого стирання)
 • підтримка 10 торкань для взаємодії 3-х користувачів в режимі «Multi-touch»
 • можлива спільна робота з дошкою на всій поверхні, без поділу на робочі зони

3D проекція в найменших класних кімнатах з OPTOMA X308STу

 • Повна роздільна здатність XGA, діагональ 77 "з відстані 100 см від екрану
 • Яскраве зображення, достовірна передача кольору - 3500 ANSI лм
 • Термін служби лампи до 15,000 годин, економія енергоспоживання до 70%
 • Відсутність тіней при проектуванні на інтерактивну дошку

Новий короткофокусний Full 3D проектор X308STe з роздільною здатністю XGA, яскравістю 3500 ANSI лм. Яскрава, насичена, достовірна колірна гамма, кристально чітке зображення. Проектор призначений для освітнього та корпоративного ринків.
Здобудете увагою аудиторії, змусьте повірити в свої сили, розвивайте і вдосконалюйте! Неймовірні успіхи в навчанні завдяки комбінації форматів 2D і 3D.
Максимальна економія простору: численні комбінації установки в комплекті з проекційним екраном або інтерактивною дошкою. Спеціалізований об'єктив дозволяє сформувати зображення з великим розміром діагоналі з мінімального проекційної відстані, без виникнення відблисків і тіней на поверхні екрану.
Довгий термін служби лампи (до 15,000 годин) і інноваційна технологія Eco + економлять Ваші час і гроші і спрощують процес обслуговування проектора.

 

Характеристики

Інтерактивна дошка NEWLINE TRUBOARD R5-800L Діагональ активної поверхні 81,9 "(1706 * 1165 мм), Технологія Інфрачервона, 4: 3, По 15 клавіш в лівій і правій боку, 10 торкань, USB, SOFT- Teach Infinity Pro, Пасивнийи лоток . Комплектація: Інтерактивна дошка, лоток для стилусів, 3 стилуса, пралка, указка-телескоп, кабель USB 5м., настінне кріплення
Проектор OPTOMA X308STe Яскравість 3500 ANSI lm. Роздільна здатність: 1024 x 768 (Full 3D 720p 1.4a). Контрастність: 22 000: 1. Проекційне відношення: 0.617: 1 (постійне). Роз'єми: HDMI (1.4a з підтримкою 3D), 2 x VGA (RGB / YPbPr / Wireless), S-Video, композит, аудіовхід 3.5 мм, аудіовихід 3.5 мм, вихід VGA, RS232, USB (маніпулятор миша), USB сервіс. Вага: 2.55кг.
Комплектація Інтерактивна дошка R5-800e, Проектор Optoma X308STe, лоток для стилусів, 3 стилуса, Ластик, Указка-телескоп, Кабель USB 5 м, Диск з програмним забезпеченням Teach Infinity Pro, монтажний комплект для настінного монтажу інтерактивної дошки та стельового монтажу проектора, інтерфейсний кабель HDMI (10 м)
Гарантія 2 роки