Шкільна дошка для маркера 3 поверхні 3х1м

Шкільна дошка в класі є символом таких понять, як "знання", "традиції", "якість" і "стиль"..

Комплект поставки: навчальна дошка, монтажний комплект, полку для маркерів, паспорт, висновок СЕC

Опис

Всі шкільні дошки виготовлені відповідно до вимог ДСТУ 20064-86, мають висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи і пройшли випробування відповідно до Системи сертифікації УкрСЕПРО. Сталевий емальований лист для шкільних дошок виходить шляхом промислового нанесення на оцинкований металопрокат спеціальної емалі для шкільних дошок. Потім поверхня запікається при високій температурі, що надає їй потрібні якості, перераховані нижче.
Робоча поверхня: у всіх шкільних дощок використовується зносостійка робоча поверхня - це сталевий емальований лист, який гарантує стабільні експлуатаційні властивості на весь період використання шкільної доскі.Поверхность шкільної дошки має оксамитові властивості на дотик, що робить якість написання і стирання простим і приємним.
Написання. На матове покриття високої якості з низьким блиском легко лягає маркер, в результаті чого лінія виходить виразною, безперервної з меншим тиском і максимальним поверхневим зчепленням.
Профіль: у виробництві шкільних дощок використовується алюмінієвий профіль і крейдобірник з декоративним покриттям.
Петлі: Шкільна дошка, що має три і більше елементів, оснащена надійними сталевими петлями, що витримують навантаження до 100 кг, що дозволяє гарантувати найвищу надійність шкільної дошки.
Видимість. Особливе колірне рішення в поєднанні з неяскравою, матовою поверхнею надає лініям максимальний контраст і видимість. Наша поверхня шкільної дошки має прекрасні візуальні характеристики і повну відсутність відблисків на поверхні. Це призводить до істотного поліпшення сприйняття інформації на всіх поверхнях шкільної дошки в широкому діапазоні умов освітлення.
Колір поверхні школьной доски для написания маркером, отвечает современным стандартам: матовый белый цвет. Такой цвет позволяет допольнительно использовать поверхность доски в качестве экрана для проектора.
Стираємість. Маркер легко стирається сухою ганчіркою або стандартної стеркою з мінімальним зусиллям.
Очищення. Легко миється водою, не залишаючи плям.
магнітні властивості. Поверхні дощок з емальованої стали ідеальні для всіх магнітів.
Унікальне розкреслювання: Робоча поверхня шкільних крейдяних дошок дозволяє нанести розкреслювання (коса, лінія, клітина, система координат, нотний стан), яке ми зробимо згідно Ваших ескізів. Розкреслювання шкільних дощок не стирається на всьому протязі терміну служби дошки.
Сертифікати: Всі шкільні дошки відповідають Держстандарту 20064-86, мають протокол випробувань № 64.02.10.043 від 16.02.2011г. (Система сертифікації УкрСЕПРО). А також мають Висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04 / 43206 від 14.07.08г.
Монтажний комплект: Всі шкільні дошки мають спеціальний монтажний комплект. Схема монтажу, розроблена таким чином, щоб шкільна дошка могла бути надійно закріплена на будь-якій поверхні стін (гіпсокартон, бетон, цегла, пухкі стіни, панелі та ін.), При цьому зберігши естетичний вигляд навчального класу.
Знос і гарантія. Висока стійкість до стирання при інтенсивному навчальному процесі гарантує термін експлуатації шкільної дошки до 15 років.

petlya niz 2 result 1000x1340petlya niz result 1000x1340

Сертифікати на обладнання

Характеристики

Загальна ширина, см 300
Ширина центр. частини, см 200
Ширина крила, см 100
Висота, см 100
Особливості посилена металом із зворотного боку
Колір Матова біла
Розхкреслювання Молжливо лазерне розкреслювання
Комплектація Дошка шкільна, крейдосбірник, монтажний комплект і схема монтажу, технічний паспорт. Вся продукція упакована в спеціальний вид транспортної тари.
Гарантія Термін гарантії на шкільні дошки становить 1 рік, при цьому термін експлуатації дошки може становити 15 і більше років.

Задати питання

Схожі