Фліпчарт Поворотний

Детальніше...

Фліпчарт Модерн

Детальніше...

Фліпчарт СТАНДАРТ

Детальніше...

Aліпчарт Ексклюзив

Детальніше...

Фліпчарт Преміум

Детальніше...

Фліпчарт БЮДЖЕТ

Детальніше...

Фліпчарт — незамінний атрибут офісу і конференц-залу, що допомагає при проведенні презентацій, навчанні та наочному відображенні інформації. Класичний фліпчарт вдає із себе магнітно-маркерні робочу поверхню на стійкій металевій конструкції.

Асортимент фліпчартів досить широкий. Сучасні моделі створені з урахуванням максимальної функціональності і комфорту тих, хто ними користується. Вони доповнені різними елементами: полицею для аксесуарів, ніжками з можливістю регулювання висоти, плакатодержателем і т.д.

Модель «Бюджет» поєднує в собі доступну ціну і атрибути, які необхідні для продуктивної роботи: маркерна магнітна поверхня в алюмінієвому профілі, плакатотримач (2 металевих гачка), поличка для аксесуарів. У ніжок фліпчарта «Бюджет» квадратний перетин - 2х2 см, їх пластикові опори захищають підлогу від механічних пошкоджень.

Модель «Стандарт» відрізняється від попередньої наявністю відкидний металевої планки на плакатотримаче, яка закриває гачки. Рама даного фліпчарта - кругла, діаметр перетину ніжок — 2 см.

Модель «Преміум»має не тільки відкидну планку над гачками для плакатів, але і відкидну поличку для маркерів. Вона більш довга і вузька, в порівнянні з іншими моделями: 70х2 см. Ще одна особливість фліпчарта «Преміум» - хромовані ніжки.

У Моделі «Модерн» полегшений каркас, а вузол регулювання висоти дозволяє підготувати фліпчарт до роботи максимально швидко, не докладаючи зусиль. Профіль «Ерудит», що обрамляє робочу поверхню, відрізняють естетика і міцність. Його особливість - посилена міцна конструкція з алюмінію і кольорові вставки по кутах.

УМодель фліпчарта «Ексклюзив» також посилений алюмінієвий профіль, який може бути стандартного сріблястого кольору або пофарбованим порошковою фарбою в обраний колір із запропонованої палітри. Плакатотримач даної моделі представляє з себе пересувні пластикові гачки. Ніжки фліпчарта - хромовані.

Поворотний фліпчарт має дві робочі поверхні, які зафіксовані на каркасі двома підтискнимі елементами. Таким чином, їх можна легко міняти, перевертаючи по осі. Колеса на ніжках фліпчарта дають можливість легко його пересувати, а також фіксувати на одному місці. На кожній з робочих поверхонь поворотного фліпчарта є плакатотримач у вигляді пересувних металевих гачків.