УкрТелеком

  +380(512)71-94-28

МТС

  +380(50)396-83-40

LIFE

  +380(63)674-95-40

Кіївстар

  +380(98)444-14-70

Інтерактивні дошки. Загальна інформація.

Що таке інтерактивна дошка?

Інтерактивна дошка - це сенсорний екран, приєднаний до комп'ютера, зображення з якого передає на дошку проектор.

Інтерактивна дошка працює одночасно як монітор комп'ютера і як звичайна дошка. Досить доторкнутися до поверхні дошки, щоб керувати програмами, запущеними на комп'ютері. Використовуючи дошку, ви можете відкривати файли, працювати з Інтернетом, писати поверх будь-яких додатків, вебсайтів і відеозображень за допомогою спеціальних маркерів. Закінчивши роботу, ви можете зберегти всі ваші записи для подальшого використання.

Перша в світі інтерактивна дошка була представлена ​​компанієюSMART Technologies Inc. в 1991 р. Одними з перших, хто оцінив педагогічні можливості цієї нової технології, були викладачі. Дійсно, використання інтерактивних дощок допомагає урізноманітнити заняття, зробити їх яскравими і захоплюючими.

Що таке інтерактивний комплекс?

Інтерактивний комплекс - це інтерактивна система відображення інформації, що складається з інтерактивної дошки і короткофокусного мультимедійного проектора.

Завдяки спеціальному кріпленню проектора до дошки значно зменшується тінь і відблиски на дошці. Проектор не потрібно встановлювати окремо на стійці або вішати під стелею, що здешевлює вартість володіння комплексом.

 

интерактивный комплекс

 

Як підключити інтерактивну дошку / інтерактивний комплекс?

Перед початком роботи інтерактивна дошка підключається до комп'ютера і проектора або, якщо це інтерактивний комплекс, то просто до комп'ютера.

Далі, у разі необхідності, за допомогою налаштувань проектора треба підігнати розмір зображення, який передає проектор, під розмір екрану інтерактивної дошки.

У разі, якщо проектор, дошка або весь комплекс міняли своє місцерозташування, необхідно провести калібрування екрану.

Як працювати з інтерактивною дошкою?

Залежно від типу дошки запис на інтерактивній дошці ведеться спеціальним електронним маркером, бутафорським маркером або пальцем. Доповідач, взявши в руки маркер, може працювати із зображенням на екрані: виділяти, підкреслювати, обводити важливі ділянки, малювати схеми або коректувати їх, вносити виправлення в текст. Вся записана інформація автоматично з'являється на екрані комп'ютера. Ви можете зберегти всі зроблені позначки у файлі.

Сенсорні пристрої "вловлюють" дотик, і транслюють у відповідні електронні сигнали, що відображають рух пишучої руки.

Работа с интерактивной доской

Деякі типи дощок забезпечені лотком з чотирма маркерами різного кольору і гумкою. Доповідач може заздалегідь задати кольору маркерів, які він буде використовувати під час виступу - тоді інтерактивна дошка автоматично реагує на взятий в руку маркер і відображає відповідний колір при малюванні.

Які бувають технології виробництва інтерактивних дощок?

Виробники інтерактивних дощок використовують різні технології виробництва інтерактивних дощок. Основна відмінність - технологія, на основі якої визначається положення пише інструменту на дошці.

В даний час на ринку існують:

  • Технологія на основі резистивної матриці
  • Поєднання інфрачервоної та ультразвукової технології
  • Технологія, заснована на електромагнітних хвилях
  • Лазерна технологія
  • Оптична технологія

Найчутливішою, хоча і більш дорогою, є резистивная технологія, яка, до того ж, дозволяє відпрацьовувати множинні натискання, а відповідно - роботу декількох користувачів. Вона також є і самої нешкідливою для здоров'я людини, оскільки при її роботі відсутні будь випромінювання.

Де використовувати інтерактивні дошки?


Область застосування інтерактивних дошок і панелей дуже обширна. З інтерактивними дошками можна працювати як у великій аудиторії, так і в маленьких групах.

У сфері освіти сучасні аудіовізуальні засоби навчання допомагають урізноманітнити заняття: викладач може читати лекцію, використовуючи одночасно текст, аудіо і відео матеріали, DVD , CD-ROM та Інтернет ресурси. Програмне забезпечення дозволяє писати і робити позначки прямо поверх всіх видів документів, діаграм і веб-сторінок.

Учитель и интерактивная доска


Інтерактивне обладнання SMART расчитано на користувачів будь-якого віку і допомагає підтримувати безперервний ефективний процес навчання, починаючи від дитячого садка і закінчуючи ВУЗом. Докладніше про рішення SMART для освіти можна дізнатися в розділах про застосування інтерактивного устаткування SMART у дошкільних, середньо-освітніх, середньо і початкових професійних установах, ВУЗах.

Крім цього, тактильне управління інтерактивною дошкою допомагає проводити нестандартні та індивідуальні заняття, що особливо важливо при роботі з молодшими школярами або дітьми з обмеженими можливостями.

За допомогою програмного забезпечення SMART Notebook 10 у користувачів інтерактивних дощок SMART Board з'являється можливість зберігати нанесені зображення у вигляді файлу і в режимі реального часу обмінюватися інформацією з каналів зв'язку - це особливо важливо для військових організацій, ситуаційних та кризових центрів.

Інший широкий сектор застосування інтерактивних дощок - державні і бізнес структури в рамках ділових презентацій і семінарів. Програмні продукти SMART дозволяють зробити демонстрацію яскравою і живий - доповідач не прив'язаний до дошки або трибуні - за допомогою додаткового обладнання SMART Ви можете додавати всі вступники пропозиції в презентацію з будь-якого місця аудиторії, записувати і зберігати проміжні результати роботи на нараді, спілкуватися з колегами з інших регіонів і країн.

Приклади реалізованих рішень для ділового сектора можна знайти на сайті в розділі застосування інтерактивного устаткування SMART в державному і бізнес секторах.

Як використовувати інтерактивну дошку в процесі навчання?

Дослідження показали, що робота з інтерактивними дошками дійсно допомагає у навчанні. Це хороший вибір для тих викладачів, які за допомогою сучасних технічних та аудіовізуальних засобів та інтенсивних методів навчання хочуть зацікавити своїх слухачів, підвищити відвідуваність, полегшити засвоєння матеріалу, а також допомогти учням з фізичними вадами.

Дети с интерактивной доской

З інтерактивними дошками можна працювати як у великій аудиторії, так і в маленьких групах. Ці сучасні аудіовізуальні засоби навчання допомагають урізноманітнити заняття: викладач може читати лекцію, використовуючи одночасно текст, аудіо і відео матеріали, DVD, CD-ROM та Інтернет ресурси. Програмне забезпечення дозволяє писати і робити позначки прямо поверх всіх видів документів, діаграм і вебсторінок. Будь-яку інформацію, відображену на інтерактивній дошці, можна роздрукувати, зберегти, відправити електронною поштою і помістити на сайт.

Інтерактивні дошки не вимагають багато місця. Якщо проектор для дошки прямій проекції прикріпити до стелі, не потрібно додатково розміщувати підставку для апаратури посеред класу. Купуючи дошку зворотної проекції, ви зможете уникнути проблем з підключенням проектора, так як він розташовується за екраном і становить єдину конструкцію з ним. Є й мобільні моделі: вони не кріпляться до стіни і їх можна з легкістю переміщати з однієї аудиторії в іншу. Інтерактивні дошки підходять для учнів різного віку: висоту дошки можна регулювати під будь-яке зростання. Інноваційні методи та технічні засоби навчання сьогодні доступні кожному.

Работа с интерактивной доский на уроке в школе

 

Дізнатися характеристики, ціни на інтерактивне обладнання, яке пропонує наша компанія.

Замовити інтерактивні дошки, проектори, екрани, шкільні дошки та інше устаткування для навчальних закладів

Ви можете за тел. (0512) 71-94-28,  71-53-79

Про Компанію
Сфера діяльності
Спеціалізація
Місія. Цілі.
Клієнти
Партнери
Кар'єра
Дилерам
Контакты
Новини, акції
Новини
Програми та акції
Решения
Образованию
Школьные доски
Интерактивные доски
Проекционная техника
Компьютерная и офисная техника
Мебель
Оборудование для кабинетов
Оборудование для школьных столовых
Интерактивный стол
Сервисное обслуживание
Бизнесу
Автоматические парковки
Торгово-развлекательные центры
Гостиничные комплексы
Система интерактивных конференций
Конференц-системы
Решения Smart для бизнеса
Система автоматизации Crestron
Система озвучивания и оповещений
Бюджетным организациям
Канцелярские товары
Компьютерная и офисная техника
Конференц-системы
Сервисное обслуживание
Домашним пользователям
Домашние кинотеатры
Система автоматизации Crestron
Каталог товаров
Школьные доски
Школьные доски 1 поверхность
Школьные доски 3 поверхности
Школьные доски 5 поверхностей
Школьные доски 7 поверхностей
Аксессуары для школьных досок
Интерактивное оборудование
Интерактивные доски
Интерактивные приставки
Интерактивные комплексы
Интерактивные проекторы
Интерактивные планшеты
Интерактивные панели
Системы опроса и голосования
Интерактивные столы
Аксессуары для интерактивного оборудования
Мультимедийные классы
Проекторы, экраны, видеопрезентеры
Мультимедийные проекторы
Короткофокусные проекторы
Широкоформатные проекторы
Ультрамобильные проекторы
Интерактивные проекторы
Настенные экраны
Экраны на треноге
Экраны на раме
Моторизированные экраны
Экраны обратной проекции
Видеопрезентеры
Мебель учебная
Столы школьные, аудиторные
Стулья ученические
Компьютерные столы
Кресла для актового зала
Комплектующие
Мебель для детских садов
Детский сад - игровые стенки
Детский сад - столы
Детский сад - стулья
Детский сад - кровати
Детский сад - шкафы, стеллажи, вешалки, полки.
Детский сад - мягкие модули
Мебель для кабинетов
Стенки для кабинетов
Шкафы и стеллажи
Столы письменные
Компьютерные столы
Трибуны, вешалки
Сертификаты
Прайс-листы
Услуги
Обслуживание
Сервис и ремонт
Аренда
Аренда проекторов
Аренда экранов
Аренда звука
Техподдержка
ПО SMART
ПО MIMIO
ПО Triumph
Полезные материалы
Статьи
Глоссарий
FAQ (Вопрос-Ответ)
FAQ SMART
FAQ Triumph
FAQ MIMIO
Учебный центр
Видео SMART
Видео Mimio
Видео Triumph
Загрузки
Документация
Каталоги
Прайс-лист
Реалізовані проекти
Контакти
Зворотний зв'язок

 x 
Кошик порожній

ПЗ SMART Notebook

software

Завантажте останню версію програмного забезпечення безкоштовно

Завантажити

Бібліотека уроків

Ознайомтеся з досвідом підготовки уроків та завдань Ваших колег, викладачів з України та інших країн.
exchange 1
Відвідайте міжнародний сайт
SMART Exchange

Наша адреса:

54003, м. Миколаїв,
вул.Декабристів, 29
+380(512)71-94-28
+380(512)71-53-79
+380(50)396-83-40
+380(63)674-95-40
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поиск

Новини

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next
Универсальный интерактивный кабинет (мультимедийный класс)

04-02-2016

   Мультимедийный класс является ключевым компонентом аппаратно-программно-методического комплекса "Интерактивная школа". Универсальный интерактивный кабинет максимально использует потенциал информационных технологий в учебно-воспитательном процессе....

Read more
Спеціальна пропозиція для управлінь освіти з обладнання шкільних кабінетів (фізики, хімії, біології, географії, та ін.,) та інтерактивним комплексам

31-10-2015

Шановні освітяни! Звертаємо Вашу увагу на те, що Кабінетом Міністрів України цього року було прийнято важливе та своєчасне рішення про...

Read more
Комплекты для школьных парт и стульев. Для ремонта износившейся мебели!

15-07-2015

Комплекты для школьных парт и стульев. Для ремонта износившейся мебели!

Столешница для школьных столов и парт Качественные столешницы для ремонта школьной устаревшей мебели {nomultithumb} Артикул Найменування Ціна 1051 Столешня 1200х500 мм   ПВХ-1.0   з чотирма заокругленнями ...

Read more
SMART kapp iQ – маркерная доска 21 века

12-06-2015

SMART kapp iQ – маркерная доска 21 века

Компания SMART Technologies, заново придумавшая обыкновенный флипчарт, развивая свою успешную идею представила новинку: SMART kapp iQ – маркерная доска будущего. Сегодня компания SMART Technologies вновь удивляет:...

Read more
Электронный помощник SMART доступен для скачивания

12-06-2015

Электронный помощник SMART доступен для скачивания

Компания SMARTTechnologiesподготовила дистрибутив «ИНФОРМАЦИОННЫЙ ДИСК SMART – В ПОМОЩЬ ПОЛЬЗОВАТЕЛЮ»  с наиболее популярными и востребованными на рынке электронно-методическими материалами для образовательных...

Read more
Встречайте: новый SMART Notebook 15 и не только

12-06-2015

Самое современное решение для создания и проведения интерактивных занятий уже доступно для всех. В мире зарегистрировано 2,4 миллиона активаций программы SMART...

Read more
Яндекс.Метрика


Баннер

Интернет реклама

Баннер