Мультимедійний клас 3V084S341

Мультимедійний клас - це сучасний формат приміщення, оснащений засобами інтерактивного мультимедійного обладнання.

Бюджетна серія мультимедійних класів виконана на базі мультимедійного проектора, екрану і персонального комп'ютера викладача, призначена для відтворення мультимедійного контенту доповідача.

Опис

Мультимедійний клас - це сучасний формат приміщення, оснащений засобами інтерактивного мультимедійного обладнання та інформаційними системами для активного виступу одного доповідача і сприйняття викладеної інформації іншими слухачами аудиторії.

Такий формат приміщень найбільш затребуваний в навчальних закладах і центрах для проведення лекцій, семінарів, класичного та дистанційного процесу навчання, для проведення конференцій, презентацій, доповідей та публічних виступів, а також у виставкових і наукових центрах для проведення презентацій і доповідей.

Мультимедійний клас - це інноваційний формат приміщення, в якому традиційні засоби викладу і демонстрації інформації замінені на сучасний мультимедійний комплекс обладнання.

У мультимедійному класі доповідач може використовувати для свого виступу широкий спектр засобів візуалізації, отримання і передачі інформації для слухачів, супроводжувати свою доповідь або лекцію повноцінними відеофільмами, аудиоинформацией, електронними матеріалами, on-line інформацією з Інтернету або локальної мережі.

Характеристики

Проектор OPTOMA X341 Яскравість: 3300 ANSI lm. Роздільна здатність: 1024x768 (XGA). Контрастність 22 000: 1. Термін служби лампи 10,000 годин (режим Education Cycle). Роз'єми: HDMI (1.4a 3D), VGA (YPbPr / RGB), композит, аудіовхід 3.5 мм, VGA вихід, аудіовихід 3.5 мм, RS232, USB-A Power (5V-1A). Проекційне відношення 1.95 - 2.16: 1. Full 3D проектор відтворює контент у форматі 3D з будь-якого 3D-джерела: 3D Blu-ray, PS3, Xbox і 3D ТБ.
Настінний екран Настінний проекційний екран з підпружиненим механізмом повернення. Розмір робочої поверхні 213 * 213см. Настенно-стельовий варіант монтажу. Матово-біле полотно з коефіцієнтом посилення 1.0. Труба-обважнювачі білого кольору.
Ноутбук Ноутбук вчителя: 15,6" (1366x768) /Pentium /RAM - 4Gb /HDD - 500 Gb / Intel HD Graphics 405/ DVD±RW /Bluetooth /Wi-Fi /LAN (RJ-45) /Windows 10
Комплектація Настінний екран, проектор Optoma X341, Портативний комп'ютер вчителя, монтажний комплект для монтажу екрану і проектора, інтерфейсний кабель HDMI (10 м)
Гарантія 2 роки

Задати питання

* зображення на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару

Схожі