Мобільний мультимедійний клас 3V070X341

Мультимедійний клас - це сучасний формат приміщення, оснащений засобами інтерактивного мультимедійного обладнання.

Мобільний мультимедійний клас дозволяє з лекгкостью трансформувати будь-яку аудиторію в мультимедійну виконаний на базі мультимедійного проектора, екрану і персонального комп'ютера викладача, призначена для відтворення мультимедійного контенту доповідача.

Опис

Мультимедійний клас - це сучасний формат приміщення, оснащений засобами інтерактивного мультимедійного обладнання та інформаційними системами для активного виступу одного доповідача і сприйняття викладеної інформації іншими слухачами аудиторії.

Такий формат приміщень найбільш затребуваний в навчальних закладах і центрах для проведення лекцій, семінарів, класичного та дистанційного процесу навчання, для проведення конференцій, презентацій, доповідей та публічних виступів, а також у виставкових і наукових центрах для проведення презентацій і доповідей.

Мультимедійний клас - це інноваційний формат приміщення, в якому традиційні засоби викладу і демонстрації інформації замінені на сучасний мультимедійний комплекс обладнання.

У мультимедійному класі доповідач може використовувати для свого виступу широкий спектр засобів візуалізації, отримання і передачі інформації для слухачів, супроводжувати свою доповідь або лекцію повноцінними відеофільмами, аудиоинформацией, електронними матеріалами, on-line інформацією з Інтернету або локальної мережі.

Характеристики

Проектор OPTOMA X341 Яскравість: 3300 ANSI lm. Роздільна здатність: 1024x768 (XGA). Контрастність 22 000: 1. Термін служби лампи 10,000 годин (режим Education Cycle). Роз'єми: HDMI (1.4a 3D), VGA (YPbPr / RGB), композит, аудіовхід 3.5 мм, VGA вихід, аудіовихід 3.5 мм, RS232, USB-A Power (5V-1A). Проекційне відношення 1.95 - 2.16: 1. Full 3D проектор відтворює контент у форматі 3D з будь-якого 3D-джерела: 3D Blu-ray, PS3, Xbox і 3D ТБ.
Мобільний екран Мбільний переносний екран на тринозі з механізмом возврата. Матово-біле полотно з коефіцієнтом посилення 1.0. Розмір робочої поверхні 180 * 180см.
Ноутбук Ноутбук вчителя: 15,6" (1366x768) /Pentium /RAM - 4Gb /HDD - 500 Gb / Intel HD Graphics 405/ DVD±RW /Bluetooth /Wi-Fi /LAN (RJ-45) /Windows 10
Мобільна підставка Пересувний універсальний столик для презентацій. Столик зручний для розміщення мультимедійного проекційного обладнання. Конструкція передбачає дві стільниці. Висоту кожної полиці можна легко регулювати. Міцні сталеві опори гарантують максимальну надійність конструкції.
Комплектація Мобільний екран, проектор Optoma X341, Портативний комп'ютер вчителя, Мобільна підставка.
Гарантія 2 роки

Задати питання

* зображення на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару

Схожі