Що потрібно знати при виборі шкільних меблІв

  При виборі шкільних меблів, на відміну від придбання побутової або офісної, необхідно враховувати деякі особливості. Мало того подобається вона Вам зовні чи ні. Практично всі параметри шкільних меблів обмежені вимогами ДСТУ і санітарно-епідеміологічною службою України. З одного боку це обмежує можливості конструкторів і дизайнерів, з іншого боку - це гарантія здоров'я і безпеки дітей.

Важливо знати з яких матеріалів виготовлені шкільні меблі. При виготовленні учнівських столів та корпусних меблів використовується ламінована ДСП з класом емісії Е1. Для забезпечення тривалої експлуатації краї стільниць учнівських столів повинні бути оснащені кромочної стрічкою ПВХ або дерев'яної торцовкой. У разі, якщо краї стільниць обклеюють паперовою або меламіновою кромочная стрічкою, вона, як правило, ушкоджується в перші ж місяці експлуатації.

868203217

Спинка стільця і сидіння повинні мати фізіологічні вигини й кути нахилу, величина яких визначена вимогами ДСТУ України. Причому ці вимоги обумовлені не тільки зручністю в експлуатації учнівського стільця, але і безпекою експлуатації. Сидіння без загину переднього краю негативно впливає на кровопостачання ніг дитини, а вигин і нахил спинки на положення спини. Ці вимоги роблять небажаним застосування для виготовлення деталей учнівських стільців плоскою фанери.

552897711