Інтерактивний комплект R5-800+S341

Хочете зацікавити своїх учнів? Підвищити відвідуваність? Полегшити засвоєння матеріалу?

Інтерактивна дошка NEWLINE TRUBOARD R5-800 + Мультимедійний проектор OPTOMA S341

 

Опис

Інтерактивний комплект максимально реалізує потенціал інформаційних технологій в навчальному процесі. Він охоплює такі елементи, як: підготовка навчального матеріалу; проведення уроків; інтерактивне тестування, опитування та дискусії; моніторинг знань учнів.

Під час уроків можуть бути використані як електронні підручники та цифрові освітні ресурси, так і авторські уроки, підготовлені вчителем. Всі авторські уроки, які проводяться з використанням інтерактивної дошки, записуються і можуть бути використані в подальшому для самостійної підготовки учнів, для обміну досвідом і загальної підготовки навчального матеріалу викладачами.

Незалежно від того, чи використовуєте ви цей пристрій як класичну дошку або перетворюєте конференц-зал в інтерактивний простір, інтерактивна дошка TRUBOARD створена для того, щоб об'єднати стару добру практику і майбутнє технологій. Підключивши інтерактивну дошку до вашого пристрою і програмного забезпечення, ви зможете легко втілювати свої ідеї в життя.

Інтерактивна дошка TRUBOARD працює з трьома різними видами проекторів, тому ви можете вибрати обладнання, яке найкращим чином відповідає вашим простору. Ви можете вибрати проектор зі звичайним, коротким і ультракоротким фокусною відстанню, щоб донести свої ідеї до членів команди.

Інтерактивна дошка Newline R5-800 проведена американською компанією Newline Interactive і продається в безлічі країн Європи, Північної і Південної Америки, Азії. Тепер і українські споживачі можуть гідно оцінити доступність, простоту і зручність обладнання Newline.

Основний функціонал інтерактивних дощок Newline:

  • інтерактивна дошка прямої проекції
  • дошка виготовлена з матеріалу, що дозволяє використовувати в роботі дошку в якості як магнітної, так і маркерной (з використанням маркера сухого стирання)
  • підтримка 10 торкань для взаємодії 3-х користувачів в режимі «Multi-touch»
  • можлива спільна робота з дошкою на всій поверхні, без поділу на робочі зони
  • в комплект поставки входить спеціалізоване програмне забезпечення Teach Infinity Pro

Яскравий і портативний проектор OPTOMA S341

  • Яскравий SVGA проектор - 3500 ANSI лм
  • HDMI, VGA, USB-A, динамік 2 Вт
  • Низькі експлуатаційні витрати - термін служби лампи до 10,000 годин
  • Компактне виконання і легка вага

Яскраві і насичені кольори в будь-який час дня. Проектор S341 стане відмінним рішенням для використання в навчальних аудиторіях і переговорних комнатах.Крістально чисте зображення без втрати якості - навіть в умовах недостатнього затемнення приміщення.

 

Характеристики

Інтерактивна дошка NEWLINE TRUBOARD R5-800 Діагональ активної поверхні 81,9 "(1706 * 1165 мм), Технологія Інфрачервона, 4: 3, По 15 клавіш в лівій і правій боку, 10 торкань, USB, SOFT- Teach Infinity Pro," Розумний "лоток з функцііей розпізнавання кольору стилуса (червоний, синій, чорний), а також функції стирання. Комплектація: Інтерактивна дошка, лоток для стилусів, 3 стилуса, пралка, указка-телескоп, кабель USB 5м., настінне кріплення
Проектор OPTOMA S341 Яскравість: 3500 ANSI lm. Роздільна здатність: 800х600. Контрастність 22 000: 1. Корекція трапеції ± 40 °. Роз'єми: HDMI (1.4a 3D support), VGA (YPbPr / RGB), композит, Аудіовхід 3.5 мм, VGA вихід, аудіовихід 3.5 мм, RS232, USB-A Power (5V-1A). Термін служби лампи до 10000 годин (Education cycle). Вага: 2.17 кг. Проекційне відношення: 1.94 - 2.16: 1. Аудіо: 2 (Вт). Колір корпусу чорний. Повна підтримка 3D. Функція моментального включення проектора.
Комплектація Інтерактивна дошка R5-800, Проектор Optoma S341, Лоток для стилусів, 3 стилуса, Ластик, Указка-телескоп, Кабель USB 5 м, Диск з програмним забезпеченням Teach Infinity Pro, монтажний комплект для настінного монтажу інтерактивної дошки та стельового монтажу проектора, інтерфейсний кабель HDMI (10 м)
Гарантія 2 роки

Задати питання

Схожі