Інтерактивний комплект R5-800+X341

Хочете зацікавити своїх учнів? Підвищити відвідуваність? Полегшити засвоєння матеріалу?

Інтерактивна дошка NEWLINE TRUBOARD R5-800 + Мультимедійний проектор OPTOMA X341

 

Опис

Інтерактивний комплект максимально реалізує потенціал інформаційних технологій в навчальному процесі. Він охоплює такі елементи, як: підготовка навчального матеріалу; проведення уроків; інтерактивне тестування, опитування та дискусії; моніторинг знань учнів.

Під час уроків можуть бути використані як електронні підручники та цифрові освітні ресурси, так і авторські уроки, підготовлені вчителем. Всі авторські уроки, які проводяться з використанням інтерактивної дошки, записуються і можуть бути використані в подальшому для самостійної підготовки учнів, для обміну досвідом і загальної підготовки навчального матеріалу викладачами.

Незалежно від того, чи використовуєте ви цей пристрій як класичну дошку або перетворюєте конференц-зал в інтерактивний простір, інтерактивна дошка TRUBOARD створена для того, щоб об'єднати стару добру практику і майбутнє технологій. Підключивши інтерактивну дошку до вашого пристрою і програмного забезпечення, ви зможете легко втілювати свої ідеї в життя.

Інтерактивна дошка TRUBOARD працює з трьома різними видами проекторів, тому ви можете вибрати обладнання, яке найкращим чином відповідає вашим простору. Ви можете вибрати проектор зі звичайним, коротким і ультракоротким фокусною відстанню, щоб донести свої ідеї до членів команди.

Інтерактивна дошка Newline R5-800 проведена американською компанією Newline Interactive і продається в безлічі країн Європи, Північної і Південної Америки, Азії. Тепер і українські споживачі можуть гідно оцінити доступність, простоту і зручність обладнання Newline.

Основний функціонал інтерактивних дощок Newline:

  • інтерактивна дошка прямої проекції
  • дошка виготовлена з матеріалу, що дозволяє використовувати в роботі дошку в якості як магнітної, так і маркерной (з використанням маркера сухого стирання)
  • підтримка 10 торкань для взаємодії 3-х користувачів в режимі «Multi-touch»
  • можлива спільна робота з дошкою на всій поверхні, без поділу на робочі зони
  • в комплект поставки входить спеціалізоване програмне забезпечення Teach Infinity Pro

Яскравий і портативний проектор OPTOMA X341

  • Яскравий XGA (1024x768) проектор - 3300 ANSI лм
  • Простота і зручність підключення - HDMI, VGA, USB-A Power, динамік 2 Вт
  • Низькі експлуатаційні витрати - термін служби лампи до 10,000 годин
  • Компактне виконання і легка вага

Збільшений термін служби лампи (до 10,000 ч), вбудований динамік і можливість бездротового підключення (опція) до ПК або мобільних пристроїв роблять проектор ідеальним інструментом для стаціонарних або мобільних інсталяцій.

 

Характеристики

Інтерактивна дошка NEWLINE TRUBOARD R5-800 Діагональ активної поверхні 81,9 "(1706 * 1165 мм), Технологія Інфрачервона, 4: 3, По 15 клавіш в лівій і правій боку, 10 торкань, USB, SOFT- Teach Infinity Pro," Розумний "лоток з функцііей розпізнавання кольору стилуса (червоний, синій, чорний), а також функції стирання. Комплектація: Інтерактивна дошка, лоток для стилусів, 3 стилуса, пралка, указка-телескоп, кабель USB 5м., настінне кріплення
Проектор OPTOMA X341 Яскравість: 3300 ANSI lm. Роздільна здатність: 1024x768 (XGA). Контрастність 22 000: 1. Термін служби лампи 10,000 годин (режим Education Cycle). Роз'єми: HDMI (1.4a 3D), VGA (YPbPr / RGB), композит, аудіовхід 3.5 мм, VGA вихід, аудіовихід 3.5 мм, RS232, USB-A Power (5V-1A). Проекційне відношення 1.95 - 2.16: 1. Full 3D проектор відтворює контент у форматі 3D з будь-якого 3D-джерела: 3D Blu-ray, PS3, Xbox і 3D ТБ.
Комплектація Інтерактивна дошка R5-800, Проектор Optoma X341, Лоток для стилусів, 3 стилуса, Ластик, Указка-телескоп, Кабель USB 5 м, Диск з програмним забезпеченням Teach Infinity Pro, монтажний комплект для настінного монтажу інтерактивної дошки та стельового монтажу проектора, інтерфейсний кабель HDMI (10 м)
Гарантія 2 роки

Задати питання

Схожі