Інтерактивний комплекс R3-800+X305ST+ноутбук

Інтерактивний комплект відповідає наказу МОН №704 від 22/06/2016

Інтерактивна дошка NEWLINE TRUBOARD R3-800 + Мультимедійний короткофокусний проектор OPTOMA X305ST + Ноутбук учителя

 

Опис

Інтерактивний комплект максимально реалізує потенціал інформаційних технологій в навчальному процесі. Він охоплює такі елементи, як: підготовка навчального матеріалу; проведення уроків; інтерактивне тестування, опитування та дискусії; моніторинг знань учнів.

Під час уроків можуть бути використані як електронні підручники та цифрові освітні ресурси, так і авторські уроки, підготовлені вчителем. Всі авторські уроки, які проводяться з використанням інтерактивної дошки, записуються і можуть бути використані в подальшому для самостійної підготовки учнів, для обміну досвідом і загальної підготовки навчального матеріалу викладачами.

Незалежно від того, чи використовуєте ви цей пристрій як класичну дошку або перетворюєте конференц-зал в інтерактивний простір, інтерактивна дошка TRUBOARD створена для того, щоб об'єднати стару добру практику і майбутнє технологій. Підключивши інтерактивну дошку до вашого пристрою і програмного забезпечення, ви зможете легко втілювати свої ідеї в життя.

Інтерактивна дошка TRUBOARD працює з трьома різними видами проекторів, тому ви можете вибрати обладнання, яке найкращим чином відповідає вашим простору. Ви можете вибрати проектор зі звичайним, коротким і ультракоротким фокусною відстанню, щоб донести свої ідеї до членів команди.

Інтерактивна дошка Newline R3-800 проведена американською компанією Newline Interactive і продається в безлічі країн Європи, Північної і Південної Америки, Азії. Тепер і українські споживачі можуть гідно оцінити доступність, простоту і зручність обладнання Newline.

Основний функціонал інтерактивних дощок Newline:

 • інтерактивна дошка прямої проекції
 • дошка виготовлена з матеріалу, що дозволяє використовувати в роботі дошку в якості як магнітної, так і маркерной (з використанням маркера сухого стирання)
 • підтримка 6 торкань для взаємодії 3-х користувачів в режимі «Multi-touch»
 • можлива спільна робота з дошкою на всій поверхні, без поділу на робочі зони
 • в комплект поставки входить спеціалізоване програмне забезпечення Teach Infinity Pro
3D проекція в найменших класних кімнатах з OPTOMA X305ST
 • Повна роздільна здатність XGA, діагональ 77 "з відстані 100 см від екрану
 • Яскраве зображення, достовірна передача кольору - 3200 ANSI лм
 • Термін служби лампи до 10,000 годин, економія енергоспоживання до 70%
 • Відсутність тіней при проектуванні на інтерактивну дошку

Новий короткофокусний Full 3D проектор X305ST з дозволом XGA, яскравістю 3200 ANSI лм. Яскрава, насичена, достовірна колірна гамма, кристально чітке зображення. Проектор призначений для освітнього та корпоративного ринків.
Здобудете увагою аудиторії, змусьте повірити в свої сили, розвивайте і вдосконалюйте! Неймовірні успіхи в навчанні завдяки комбінації форматів 2D і 3D.
Максимальна економія простору: численні комбінації установки в комплекті з проекційним екраном або інтерактивною дошкою. Спеціалізований об'єктив дозволяє сформувати зображення з великим розміром діагоналі з мінімального проекційної відстані, без виникнення відблисків і тіней на поверхні екрану.
Довгий термін служби лампи (до 10,000 годин) і інноваційна технологія Eco + економлять Ваші час і гроші і спрощують процес обслуговування проектора.

Ноутбук вчителя

На вибір ми пропонуємо кілька моделей викладацьких ноутбуків для повноцінного функціонування інтерактивного комплексу. Всі ноутбуки протестовані нашими фахівцями і повністю відповідають вимогам до роботи в складі інтерактивного комплексу. На всіх ноутбуках встановлено ліцензійне програмне забезпечення для повнофункціональної роботи інтерактивного комплексу.

  Також Ви можете замовити ноутбук вчителя відповідно до Ваших вимог!

 

Характеристики

Інтерактивна дошка NEWLINE TRUBOARD R3-800 (10 торкань), діагональ 78.8 "Діагональ проекційної поверхні - 75", формат 4: 3, технологія - інфрачервона, наявність "гарячих" клавіш, розмір 1710 x 1 217 x 44.5 мм, вага - 16 кг
Проектор OPTOMA X305ST Яскравість 3200 ANSI lm. Роздільна здатність: 1024 x 768 (Full 3D 720p 1.4a). Контрастність: 18 000: 1. Проекційне відношення: 0.626: 1 (постійне). Роз'єми: HDMI (1.4a з підтримкою 3D), 2 x VGA (RGB / YPbPr / Wireless), S-Video, композит, аудіовхід 3.5 мм, аудіовихід 3.5 мм, вихід VGA, RS232, USB (маніпулятор миша), USB сервіс. Вага: 2.55кг.
Ноутбук
 • Ноутбук вчителя: 15,6"(1366x768) /Celeron /RAM - 4Gb /HDD - 500 Gb /Intel HD/ DVD±RW /Bluetooth /Wi-Fi /LAN (RJ-45) /Windows 10
 • Ноутбук вчителя: 15,6" (1366x768) /Pentium /RAM - 4Gb /HDD - 500 Gb / Intel HD Graphics 405/ DVD±RW /Bluetooth /Wi-Fi /LAN (RJ-45) /Windows 10
 • Ноутбук вчителя: 15.6" FHD 1920х1080/ Intel Core i3/RAM - 4Gb /HDD - 1000 Gb /Intel HD/ DVD±RW /Bluetooth /Wi-Fi /LAN (RJ-45) /Windows 10
Комплектація Інтерактивна дошка R3-800, Проектор Optoma X305ST, Портативний комп'ютер вчителя, Тримач для стилусів, Стелсі - 2 шт., USB кабель (5 м), монтажний комплект для настінного монтажу інтерактивної дошки та проектора, інтерфейсний кабель HDMI (10 м), CD диск з драйверами, ПЗ для створення уроків Teach Infinity Pro
Гарантія 2 роки

Задати питання

Схожі