Интерактивная доска Newline Truboard R5-800L

Дошки Newline Interactive - простий спосіб утримати інтерес студентів до уроків. 

 Діагональ 82 дюйми. Поверхня вандалостійка атібліковая. Мультитач 10 торкань. Підтримка роботи пальцями і стилусом, "розумний лоток", керамічне покриття. Програмне забезпечення Teach Infinity Pro українською та російською мовами. Створення, збереження і демонстрація уроків. У комплекті дошки R5-800E лоток з маркерами. "Гарячі" клавіші по сторонам дошки. Відповідність рекомендаціям Міністерства Освіти України. Наявність української сертифікації.

 

Опис

Два різних застосування, одна спільна мета.

Незалежно від того, чи використовуєте ви цей пристрій як класичну дошку або перетворюєте конференц-зал в інтерактивний простір, інтерактивна дошка TRUBOARD створена для того, щоб об'єднати стару добру практику і майбутнє технологій. Підключивши інтерактивну дошку до вашого пристрою і програмного забезпечення, ви зможете легко втілювати свої ідеї в життя.

Дисплей для вашого простору.

Інтерактивна дошка TRUBOARD працює з трьома різними видами проекторів, тому ви можете вибрати обладнання, яке найкращим чином відповідає вашим простору. Ви можете вибрати проектор зі звичайним, коротким і ультракоротким фокусною відстанню, щоб донести свої ідеї до членів команди.

 r3 express keys

І ніяких подряпин на поверхні.

Як і на звичайних дошках, поверхня інтерактивної дошки TRUBAORD дозволяє писати на ній, а також є більш довговічною. Низький рівень глянцю поверхні гарантує, що вся ваша команда може ясно бачити ваші ідеї з будь-якого місця.

Взаємодійте будь-яким способом в будь-якому кольорі.

Інтерактивні дошки TRUBOARD поставляються з зручними технологічними ручками, за допомогою яких ви можете вільно взаємодіяти без необхідності в спеціальних інструментах. Інтелектуальний лоток використовує функцію розпізнавання кольору для визначення кольору, яким ви хочете малювати або писати.

snimok

Гарячі клавіші забезпечують доступ до популярних функцій.

Використовуючи гарячі клавіші з боків дисплея, ви можете легко отримати доступ до різних функцій. Просто натисніть одну кнопку, і ваша інтерактивна дошка миттєво перейде на новий рівень співпраці.

Миттєве перенесення ідей на пристрій.

Використовуйте USB-порти для підключення вашого пристрою до інтерактивної дошки і порт HDMI для підключення екрану до проектора. USB-з'єднання передає сенсорні сигнали з вашої дошки і миттєво зберігає їх на вашому комп'ютері. Підключіть проектор через порт HDMI, щоб весь зал міг бачити ваші ідеї у високій роздільній здатності.

 

Характеристики

Модель R5-800E
Технологія Інфрачервона
Діагональ активної поверхні 81.9"
Розмір активної поверхні в мм. 1706*1165
Аспектне співвідношення 4:3
Покриття Керамичне
Гарячі клавіші По 15 клавіш в лівого і правого боку
Тип рамки Метал, колір - світло-сірий
Multi-Touch 10 торкань
Керування Пальцем або стилусом
Лоток Металевий лоток, колір-сірий
Роздільна здатність 32767*32767
Швидкість реагування 125 точок в секунду
Точність 1мм
Інтерфейс USB
Тип USB A-B
Довжина кабелю USB 5M
WIFI (опция) V
Споживана потужність (W) < 0.5W
Підтримка драйверів Win 7/Win 8/Win 10 32 bit or 64 bit
MAC & Linux Драйвери доступні за запитом
Програмне забезпечення Teach Infinity Pro з функцією створення інтерактивного класу, українська локалізація
Комплектація Інтерактивна дошка, лоток для стилусів, 2 стилуса, кабель USB 5м., Настінний монтаж, диск з програмним забезпеченням Teach Infinity Pro
Гарантійний термін 36 місяців
Робоча температура(℃) -15-50℃
Експлуатаційна вологість(%) 20~90%
Температура зберігання℃) -40-50℃
Допустимая влажность при хранении %) 10~95%
Розмір дошки (мм) 1816*1275*57.8
Розмір упаковки (мм) 2070*1380*90
Вага нетто (кг) 20
Вага брутто (кг) 34

Задати питання

СХОЖІ